„Manchester United“ laimėjo Europos lygą. Reuters/BNS nuotr.

„Manchester United“ laimėjo Europos lygą

Trečiadienio vakarą Stokholme Europos lygos finale „Manchester United“ 2:0 nugalėjo Amsterdamo „Ajax“.

Mančesterio futbolininkai pirmą kartą istorijoje tapo Europos lygos čempionais ir iškovojo bilietą į Čempionų lygą.

18-ąją minutę Paulis Pogba po puikaus Marouane Fellaini perdavimo iš arti ir pro gynėjų kojas pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir išvedė „Manchester United“ į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje Mančesterio ekipos pranašumą padidino Henrikhas Mkhitaryanas. Po kampinio Chrisas Smallingas galva taikėsi į vartus, bet numetė kamuolį armėnui, kuris smūgiu per galvą nokautavo varžovų vartus.

Nei tuometinės UEFA taurės, nei dabar Europos lyga vadinamo turnyro „Manchester United“ iki šiol dar nebuvo laimėjęs.

„Ajax“ šio turnyro finale rungtyniavo antrą kartą. 1992 metų dvejų rungtynių finalo serijoje Amsterdamo futbolininkai nugalėjo „Torino“.