Povilas Urbšys leido sau Tarybos posėdyje makabriškai pajuokauti paprašydamas leidimo nusišalinti dėl klausimo, susijusio su „Grauduva“, mat jo artimieji dėl jo paties gali turėti santykių su šia įstaiga. I. STULGAITĖS-KRIUKIENĖS nuotr.

Makabriškas politiko pokštas nepasirodė juokingas

Makabriškas politiko pokštas nepasirodė juokingas

Panevėžio politikos arenoje – graudūs anekdotai. Tokį miesto Tarybos posėdyje suskėlė buvęs seimūnas, šiuo metu Tarybos opozicijoje esantis Povilas Urbšys.

Tarybos nariams svarstant klausimą dėl ritualines paslaugas teikiančios Savivaldybės įmonės „Grauduva“ praėjusių metų veiklos ataskaitos, P. Urbšys nustebino kolegas paprašęs balsuoti dėl jo nusišalinimo. Tokius prašymus paprastai pateikia politikai, jei su svarstomu klausimu turi sąsajų, dėl kurių balsuojant grėstų viešųjų ir privačių interesų supainiojimas.

„Noriu paprašyti balsuoti dėl mano nusišalinimo, nes gali būti taip, kad mano artimieji dėl manęs gali turėti santykių su „Grauduva“. Gali atsitikti tokie viešieji ir privatūs interesai“, – rimtu veidu pareiškė P. Urbšys.

„Dažnai pagalvodavau, kas galėtų atitikti apibrėžimą „ne laiku ir ne vietoje“. Tai dabar žinau. Ačiū Povilui Urbšiui.“

G. Umbrasienė

Tokį pageidavimą išgirdęs meras Rytis Račkauskas nusistebėjo, ką kolega vadina tokiais santykiais.

„Turiu omeny, kad niekas amžinai negyvena ir gali susidurti su „Grauduvos“ paslaugomis. Nes jeigu čia toks išskirtinis skaidrumas, tai aš siūlau balsuoti“, – pakartojo P. Urbšys.

Visgi Taryba nesileido į buvusio seimūno pasiūlytą makabriško cirko scenarijų.

„Šioje vietoje humoro nereikia – visi esame šitos įstaigos potencialūs klientai. Priimsiu kaip pajuokavimą“, – teigė Tarybos posėdžiui pirmininkaujantis meras.

P. Urbšio juodąjį humorą įvertino ir opozicija.

„Dažnai pagalvodavau, kas galėtų atitikti apibrėžimą „ne laiku ir ne vietoje“. Tai dabar žinau. Ačiū Povilui Urbšiui“, – pakomentavo žaliųjų partijos atstovė Gema Umbrasienė.

„Grauduvos“ 2020-ųjų metų veiklos ataskaitą Taryba patvirtino bendru sutarimu.

Komentarai

  • Pritariu Povilui. Dažnai politikai priima sprendimus pamiršę, kad teks stoti prieš Dievo teismą. Gi nežinome nei dienos , nei valandos…

  • Politiko toks elgesys tikrai ne laiku ir ne vietoje. Čia ne tik ne juokinga, o graudu, kad politikui kyla toks pagiežingas noras va šitaip ironizuoja. Derėtų nepamiršti, kad žodis žvirbliu išlekia, bet jaučiu sugrįžta.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų