Mados ir grožio mugė „Design for life“ – Panevėžyje jau šį sekmadienį!

Mados ir grožio mugė „Design for life“ – Panevėžyje jau šį sekmadienį!

Spalio 17 dieną, sekmadienį, „Cido” arenoje vyks mados ir grožio mugė „Design for life”. Tai mugių ciklo, aplankysiančio didžiausius Lietuvos miestus bei arenas, dalis.

Anot organizatorių, mados ir grožio mugės lankytojus Panevėžyje pasitiks ne tik lietuviškų prekių ženklų kūrėjai, pristatysiantys naujausias rudens bei artėjančios žiemos kolekcijas, bet ir specialūs pasiūlymai bei akcijos.

„Lietuvoje turime išties daug talentingų žmonių, pasižyminčių išskirtiniu stiliaus pojūčiu, vertinančių kokybę bei natūralumą. Lietuvių kūrėjų asortimentas vis dažniau savo vietą atranda ir užsienio rinkose. Todėl džiaugiamės galėdami jų gaminius pristatyti ir Lietuvos žmonėms,“ – teigia Andrius Kazlauskas, UAB „Festivus“ direktorius.

Anot jo, mugės „Design for life“ kas kartą suburia per 150 išskirtine kokybe garsėjančių prekių ženklų atstovų. Šį sekmadienį vyksianti mugė Panevėžyje – ne išimtis. Tad mugės lankytojai turės išskirtinę galimybę rinktis iš itin plataus naujausių aprangos, aksesuarų, papuošalų kolekcijų asortimento bei gaminių namams.

Savo asortimentą siūlys ir gausus būrys grožio prekių ekspertų, padėsiančių išsirinkti labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes. Mugėje bus galima įsigyti kosmetikos, kūno priežiūros ir higienos priemonių.

Neliks užmiršti ir vaikai – jiems gaminius siūlo ne vienas mugėje dalyvausiantis prekės ženklas, itin didelį dėmesį skiriantis patogiems, judesių nevaržantiems drabužiams kurti. Lietuvių kūrėjų akiratyje – ir iš ekologiškų medžiagų gaminami žaislai bei rankų darbo aksesuarai, patraukiantys tiek tėvelių, tiek mažųjų dėmesį.

Tuo tarpu mados ir grožio mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai. Jų asortimente – ir eteriniai aliejai bei jų mišiniai, skirti gerinti savijautą, valyti orą bei stiprinti organizmą.

„Lietuvių kūrėjai savo gaminius dažniausiai pristato internete – tinklalapiuose arba socialinėje  erdvėje. Tad mugės sukuria išskirtinę galimybę ne tik gyvai susipažinti su populiarių prekių ženklų kūrėjais, išgirsti jų patarimų stiliaus klausimais, bet ir vietoje pasimatuoti patikusius drabužius, atrasti naujus, dar nebandytus derinius, įsigyti unikalias prekes namams“, – teigia A. Kazlauskas.

Mados ir grožio mugė „Design for life“ Panevėžyje lankytojų lauks spalio 17 dieną, „Cido“ arenoje, nuo 10 iki 17 valandos. Įėjimas į mugę – nemokamas.

Mugės organizatoriai primena, jog vykdant Vyriausybės sprendimą dėl COVID-19 situacijos valdymo šalyje, uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose dalyvaujantys asmenys privalo turėti Galimybių pasą. Tad lankytojus, užsuksiančius į mugę, ragina nepamiršti jo turėti drauge su savimi.

Galerija

Komentarai

  • Ypač aktyviems mugės dalyviams bonusas – Covid-19

  • pritariu, lankytis būtina dėl -Covid -19

  • Visur renginiai ribojami o Panevėžys stengiasi platinti virusą

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų