Mykolas Majauskas. Dainius Labutis (ELTA) nuotr.

M. Majauskas kelia savo kandidatūrą į Vilniaus merus

M. Majauskas kelia savo kandidatūrą į Vilniaus merus

Seimo narys Mykolas Majauskas iškėlė savo kandidatūrą į Vilniaus merus. Mero posto jis sieks kaip savarankiškas kandidatas.

„Nusprendžiau kandidatuoti į Vilniaus merus kaip savarankiškas ir nepriklausomas kandidatas. Turiu idėjų, energijos ir noriu visas jėgas skirti svarbiam tikslui. Sprendimą dalyvauti mero rinkimuose priėmiau tikėdamas, jog atėjo laikas žmonėms, kurie nebijo imtis asmeninės atsakomybės. Nepriklausydamas nuo politinių partijų galėsiu atstovauti visiems miestiečiams ir skirti visas jėgas Vilniui. Kviečiu kreiptis visus mane palaikančius, turinčius idėjų ar pasiūlymų Vilniui“, – savo feisbuko paskyroje rašė M. Majauskas.

Antradienį M. Majauskas pareiškė, kad atsistatydina iš Seimo Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininko pareigų. Tai parlamentaras pranešė po to, kai valdantiesiems boikotavus slaptą balsavimą nepavyko nepasitikėjimo procedūra juo kaip BFK pirmininku.

Įvertinęs tai, kad M. Majauskas palaikė su Vyriausybe nesuderintą iniciatyvą dėl PVM lengvatų, TS-LKD Priežiūros komitetas nutarė ne tik šalinti M. Majauską iš partijos, bet ir paragino konservatorius Seime apsispręsti ir dėl jo ateities frakcijoje. Savo ruožtu partijos prezidiumas taip pat nutarė kreiptis į TS-LKD frakciją Seime, kad būtų deleguotas naujas BFK pirmininkas vietoje M. Majausko.

Vis tik, M. Majauską stojo ginti opozicija. Seimo Regionų frakcijos narė Agnė Širinskienė. Ji inicijavo nepasitikėjimo procedūrą BFK pirmininku siekdama jį išlaikyti einamose pareigose. Antradienį surengta nepasitikėjimo procedūra M. Majausku nepavyko, nes, valdantiesiems boikotavus slaptą balsavimą, jame dalyvavo mažiau nei pusė Seimo narių.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų