V. Bulaičio nuotr. Tradiciniame M. Gečo vardo biliardo turnyre varžėsi daugiau nei dvi dešimtys dalyvių ne tik iš Panevėžio, bet ir Šiaulių, Kėdainių bei Rygos.

M. Gečo vardo biliardo turnyre – latvio pergalė

Paskutinį vasaros šeštadienį „Alex Club“ esančioje biliardinėje vyko vieno Lietuvos biliardo federacijos bei Panevėžio biliardo federacijos įkūrėjo Marijono Gečo turnyras jo vardo taurei laimėti.

Šiemet turnyre dalyvavo 22 biliardo žaidėjai, be lietuvių varžėsi 4-i svečiai iš Rygos.

Buvo žaidžiama kombinuota partija dviejų minusų sistema. Užtikrintai turnyrą pradėjo praėjusių metų finalininkas Marius Adukauskas, kuris po pergalių pirmasis pasiekė turnyro ketvirtfinalį. Sėkmingai iki pusfinalio varžėsi praėjusių metų turnyro nugalėtojas, rygietis Denisas Ivančikas.

Be didelių kliūčių turnyro ketvirtfinalį pasiekė vyriausias turnyro žaidėjas Ričardas Krasauskas. Tomui Pukėnui ir Valdui Čirui teko pasistengti paguodos turnyre, kur po pergalių jame abu panevėžiečiai taip pat pasiekė ketvirtfinalio etapą.

Turnyre sėkmingai žaidė Vaidas Petukauskas, kuris laikomas vienu pajėgiausiu mūsų miesto žaidėju. Jis iki finalo nepralaimėjo nei vieno susitikimo. Jis pusfinalyje 3-1 nugalėjo praėjusių metų taurės laimėtoją, latvį D. Ivančiką.

Kitame pusfinalyje susitiko Ričardas Kovėra ir rygietis Georgi Makarašvilis, kuris ketvirtfinalyje palaužė iki tol be pralaimėjimų žengusį M. Adukauską. Pusfinalyje pergalę 3-1 kiek netikėtai iškovojo svečias iš Latvijos. Tad finale susitiko G. Makarašvilis ir V. Petukauskas.

Jie jau turnyre buvo susitikę, kur gana lengvai pergalę šventė V. Petukauskas. Finale abu žaidėjai kovojo iki 4-ių pergalių. Atkaklioje akistatoje latvis pirmavo 3-2, mūsiškis išlygino rezultatą 3-3, lemiamoje partijoje latvis G. Makarašvilis nugalėjo 8-5 ir iškovojo M. Gečo vardo turnyro taurę.