Erikas Čerepokas (Organizatorių nuotr.)

Lydoje – puiki E. Čerepoko pergalė

Fantastišką sportinę formą pastaruoju metu demonstruoja panevėžietis graikų-romėnų imtynininkas Erikas Čerepokas.

Jis Baltarusijos mieste Lydoje vykusiame tarptautiniame jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre puikiai kovojo ir užėmė pirmą vietą.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Baltarusijoje svorio kategorijoje iki 100 kilogramų įveikė keturis varžovus ir iškovojo aukso medalį. Antrąją vietą turnyre užėmė Vilniaus Ozo gimnazijos auklėtinis Vilius Savickas.

Buvęs marijampolietis sidabro medalį iškovojo svorio kategorijoje iki 54 kilogramų. Svoryje iki 85 kilogramų trečią vietą užėmė kaunietis Ignas Bukauskas. Lukas Malyško (76 kg) ir Arminas Lygnugaris (85 kg) liko penktoje vietoje.

„Varžybos pasižymėjo dalyvių gausa. Į turnyrą atvyko keturios Rusijos ir net penkios Ukrainos komandos, o taip pat Estijos, Latvijos, Švedijos ir Lietuvos jaunių rinktinės bei visų Baltarusijos imtynių centrų auklėtinai. Šiame pajėgių atletų sambūryje išties solidžiai atrodė Erikas Čerepokas.

Panevėžietis kovodamas su bendraamžiais šiais metais dar nėra patyręs pralaimėjimo kartėlio. Pernai jis dalyvavo beveik visose įmanomose turnyruose, atidirbo keturiose tarptautinėse treniruočių stovyklose, todėl dabar matome darbo vaisius. Apie tikrą Eriko pajėgumą objektyviau galima bus kalbėti po artėjančio „Black Diamond“ turnyro Vengrijoje.

Su lenkais, baltarusiais, ukrainiečiais ir kitų aplinkinių valstybių varžovais jis susitvarko. Bus įdomu pažiūrėti Eriko kovas su rusais, turkais, azerbaidžaniečiais ar armėnais. Prieš metus specialistai rekomendavo atkreipti dėmesį į techniką, atkreipėme.

Dabar atėjo eilė „įjungti“ teisingą kojų darbą“, – pasakojo komandos treneris Marius Baranauskas. Taptautiniame turnyre Lydoje kovojo 233 imtynininkai.