Lūpų putlinimas. Ką reikia žinoti?

Lūpų putlinimas. Ką reikia žinoti?

Lūpų priežiūra ir puoselėjimas siekia gilios senovės laikus – Mesopotamijos moterys prieš 5000 metų ėmė naudoti lūpdažį ir, ko gero, buvo pirmosios jį išradusios. Lūpų dažai buvo gaminami iš įvairių gamtoje randamų pigmentų, o štai egiptietės spalvas savindavosi iš purpurinių-rausvų jūros dumblių. Šiandien, dėl pažangių technologijų, mes turime daug daugiau būdų, kaip galime puoselėti savo lūpas. Viena tokių procedūrų – lūpų putlinimas. Tad šiandien, viskas apie tai.

Lūpų putlinimas – kas tai?

Lūpų putlinimas yra procedūra, kurios metu į lūpas sušvirkščiamas užpildas, sudarytas iš specialių sudedamųjų dalių. Atlikus injekciją, kurios esminė dalis – hialurono rūgštis, lūpos tampa pilnesnės, paryškinamas jų raudonis, taip pat galima išryškinti konkrečias lūpų sritis.

Lūpų putlinimas dažniausiai atliekamas jaunoms moterims, turinčioms siauras, neputlias lūpas, taip pat – vyresnėms moterims, kuomet lūpų srityje esantys audiniai praranda stangrumą. Naudojami medicininiai preparatai atitinka griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrina produkto saugumą, patikimumą, natūralią išvaizdą ir siekiamų rezultatų išliekamumą.

Kaip vyksta procedūra?

Procedūros metu, leidžiant užpildą į giliuosius odos sluoksnius aplink lūpų kraštą, lūpų apimtys yra koreguojamos iki norimos formos ir pilnumo. Procedūra yra gerai toleruojama, neilga, prieš ją atliekant lūpų sritis dažniausiai vietiškai nuskausminama, o po procedūros atlikimo skausmas nebūdingas.

Poveikio trukmė ir alergijų tikimybė

Efektas pastebimas iš karto po injekcijos ir, priklausomai nuo preparato tipo, gali išlikti nuo 6 mėn. iki 1,5 metų. Kadangi odos užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant žmogaus organizme preparatai visiškai suyra.

Gijimas po procedūros

Po putlinimo operacijos galite jausti tinimą, išnyksiantį per kelias dienas. Gali susidaryti nedidelės hematomos ar mėlynės – neišgyvenkite, jos visiškai išnyks. Galutinio rezultato sulauksite po kelių savaičių, kadangi per jas užpildas galutinai lokalizuojasi tam tikrose srityse ir lūpos įgyja galutinę formą. Taigi, poilsis Jūrmaloje, SPA, baseinas ar pirtyje – leidžiamas.

Ko negalima daryti po lūpų putlinimo?

48 val. po procedūros nerekomenduojama lūpų tepti kremais, balzamais ar kitomis priemonėmis. Tačiau patartina šaldyti ledu ir dėti šaltus kompresus. Pirmą ir antrą dienomis taip pat derėtų vengti makiažo, lūpų dažų.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų