P. Židonio nuotr.

Link tilto slenka netesybų šmėkla

Link tilto slenka netesybų šmėkla

Skaitytojo pasiūlyta tema

Senvagę su A. Jakšto gatve sujungiantis pėsčiųjų tiltas šią vasarą jau turėjo būti atvertas pėstiesiems. Visgi rekonstrukcijai įstrigus, panevėžiečiams dar ilgai teks sukti ratus norint iš miesto centro pasiekti kitą Nevėžio upės pusę.

Kol miesto Savivaldybei ir rangovui – Panevėžio statybos trestui (PST) nepavyksta rasti bendros kalbos, miestiečiai neslepia pasipiktinimo tapę šios situacijos įkaitais.

Bendruomenių rūmų prieigose stūksantis tiltas daugiau kaip šešis dešimtmečius yra viena svarbiausių centrinės miesto dalies arterijų.

Dar pernai šios teritorijos sutvarkymo konkursą laimėjęs PST žadėjo tiltą kuo greičiau rekonstruoti.

Tačiau tiltas tebėra uždarytas nuo praėjusios vasaros, darbai nejuda iš vietos, o kai kurie panevėžiečiai jau svarsto, ar nereikėtų jo atverti pėstiesiems tokio, koks yra.

Kaip „Sekundei“ guodėsi savo pavardės nenorėjusi viešinti senjorė, iš centrinės miesto dalies patekti į Konsultacijų ar Panevėžio rajono poliklinikas bei Respublikinę Panevėžio ligoninę nevairuojantiems ir sunkiau vaikštantiems gyventojams – tikras iššūkis.

Nors remonto darbai visuomet reikalauja kantrybės, šiuo atveju, anot moters, tai jau pasityčiojimas iš panevėžiečių.

„Gal pirma reikėjo suplanuoti darbus ir tik tada uždaryti tiltą remontui? – piktinasi panevėžietė. – Žinoma, ratuotieji niekada nesupras tų, kurie vaikšto savo kojomis. Uždarius tiltą gyvenantiesiems centre reikia įveikti didžiulį lankstą. O kaip tą padaryti garbaus amžiaus žmogui, kurio kojos ne visuomet klauso.“

Ji svarsto, ar nevertėtų tilto, jeigu niekas nesiteikia tvarkyti, vėl atverti pėstiesiems.

Visą straipsnį skaitykite liepos 7 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • ant tllto visi atliekami darbai matosi. Tai ne bendrabutis Danutes g.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų