P. Židonio nuotr.

Ligų šaltinį mato darželyje

Ligų šaltinį mato darželyje

Daugelis tėvų, atžalas pradėjusių leisti į vaikų darželį, patyrė, ką reiškia nesibaigiančios jų ligos.

Jau antrus metus darželį Panevėžyje lankančios keturmetės tėtis kaltina įstaigą nuolat grupėje sudaromais skersvėjais, nuo kurių mažieji krenta į ligos patalą kaip lapai. Įstaigos direktorė teigia, kad tokie kaltinimai laužti iš piršto, nors pripažįsta, kad jai suprantamas tėčio nerimas.

Panevėžiečio Fredo S. dukra „Purienos“ lopšelį–darželį lanko antrus metus. Šiemet mergaitė iš lopšelio grupės buvo perkelta į darželio grupę. Nors ir pirmais metais Fredo antragimė gana dažnai sirgdavo, tačiau, pasak tėčio, šiemet situacija dar blogesnė. Vos savaitę paėjusi į darželį, keturmetė suserga. Tuomet šeimos laukia trys ar keturios savaitės gydymo namuose. Mažoji neišsiverčia be vaistų, o tėvams tenka vienam po kito imti nedarbingumą. Tėtis suskaičiavo, kad vien per šiuos mokslo metus dukrai gydytoja jau keturis kartus skyrusi antibiotikų, kas tokiam mažam vaikui yra labai blogai. Tačiau pasirinkimo nėra, nes net ir nedidelė sloga ar kosulys greitai komplikuojasi į plaučių uždegimą.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 28 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • Ir kada šios įstaigos direktorė pagaliau eis į užtarnautą poilsį į ši darželį vaiko nevedu vien dėl šios piktos ponios

  • Gerb. p. Jolanta, tai direktorė ar auklėtoja prižiūri ir ugdo vaikus grupėje?

 • Pirmiausia siūlyčiau tėvams nevesti sergančių vaikų į darželį, nes sloga irgi liga ir viskas nuo jos prasideda.

  • P.Gydytoja, tokiu atveju žiemą nei vieno vaiko nebūtų darželyje, o tėvai turėtų mesti darbus ir dirbti slaugytojais. Geriau rekomenduokite vaikų grūdinimą, tinkamą subalansuotą mitybą, fizinį aktyvumą ir t.t. Atvėsus orams vaikų kieme nebūna, o reikėtų gryname ore būti 1-1,5 val. Su jūsų gydymo metodais ir turime ištisai sergančių vaikų kartą…

 • Viskas priklauso nuo direktorės. Kur pareiginga, reikli direktorė, ten ir pavaldiniai dirba
  taip, kaip priklauso. Auklėtojos yra paslaugų teikėjos,ir jeigu tos paslaugos nekokybiškos, direktorė turi rimtai reguoti į tėvų nusiskundimus.

  taip

 • Tokių neadekvačių tėvų visada atsiranda. Visi aplinkui kalti. Darželyje nuostabus kolektyvas, tikrai vaikais rūpinamasi gerai. Ir švara ir patalpų vėdinimas vyksta laikantis visų saugumo reikalavimų.

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų