P. Židonio nuotr.

Ligonių lankymas – ne kiekviename mieste

Ligonių lankymas – ne kiekviename mieste

Net ir tebesiaučiant pandemijai, Vilniaus, Kėdainių, Ukmergės, Pakruojo ligoninių pacientus jau gali aplankyti artimieji.

Ligonių lankymą su kai kuriomis išlygomis leidžia sveikatos apsaugos ministro dar kovo pradžioje nustatyta tvarka. Tačiau Panevėžyje gydymo įstaigų durys vis tiek nesiveria, o jų vadovai be užuolankų kaltina ministrą gyvybes galinčiu kainuoti politikavimu.

„Puikiai suprantu, jog ministrai renka sau balus, kad kuo ilgiau išlaikytų valdžią. Būtent tuo grindžiu sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio nuo kovo 5-osios atšauktą griežtą draudimą lankyti pacientus ligoninėse. Tačiau ministras taip pat nurodė, kad lankymo tvarką nustato įstaigos vadovas. Saugodama pacientų gyvybes, aš pasilieku būti Cerberiu, kuris ir toliau kausis su lankyti ligonių besiveržiančiais jų artimaisiais“, – patikino Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vyriausioji gydytoja Violeta Grigienė.

O Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Mindaugas Vaitkus prisipažino apskritai negirdėjęs ministro leidimo lankyti ligonius. Pasak jo, kol šalyje susirgimų koronavirusu skaičius išliks toks, koks yra dabar, ir šios ligoninės durys pacientų artimiesiems taip paprastai neatsivers.

Aukštaitijos sostinės ligoninėse artimieji gali būti tik šalia vaikų, gimdyvių bei ateiti atsisveikinti su mirštančiaisiais.

Visą straipsnį skaitykite kovo 25 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • atidaryti vartus,kad galetume is autobusu stoteliu patekti i konsultaciju poliklinika!Kiek reiks eiti ratais aplink ligonine?Ar jums atrodo,kad visi vazineja automobiliais?

    • Atsakyti
    • senai laikas atidaryti arba nereikejo uzdaryti juk is tiesu patekti i konsultaciju poliklinika neimanoma gal valdzios atstovai galetu praeiti tais ratai tada suprastu kad senam zmogui su lazele labai sunku

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų