Ligoninėje – revolveriu susižalojęs vyras

Ligoninėje – revolveriu susižalojęs vyras

Alkoholis ir ginklai – pavojingas derinys.

Sekmadienio vakarą, apie 18 val. į Respublikinę Panevėžio ligoninę atvežtas rokiškėnas su šautine žaizda galvoje. 46-erių vyras tą pačią dieną savo namuose Rokiškio r., Tumasonių k., susižalojo šaudamas revolveriu. Vyriškiui nustatytas 2,25 prom. girtumas. Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Dar vienas vyriškis su sužalota galva rastas savo namuose Panevėžyje. Sekmadienį apie 9.25 val. buvo pranešta, kad Pušyno g., namuose, lovoje rastas miręs 61-erių vyras su žaizda galvoje.

Komentarai

  • „Revolveriu susižalojęs“ – labai neapibrėžta antraštė. Juk gali sužeisti ne tik ginklo kulka, bet ir rankena, galbūt skeveldra, sprogus užtaisui ir kt. Štai vienas korespondentas parašė: „… ant galvos skylė“ (ar žaizda), o ne paprastai – „sužeista galva“. Iš praeities dažnai sutinkame svetimų konstrukcijų sakinių. Gal čia anglų kalbos įtaka viską supaprastinti? „Užsidedame“ apsiaustą, kelnes, švarką, net batus, tik ne skrybėlę. Vis girdime „šiandien dienai“. Valgo ne tik žmonės, bet ir žuvys, gyvuliai, paukščiai. Užmirštame turtingą sinonimais lietuvių kalbą, kada galime pasakyti labai subtiliai.

    • Atsakyti
  • Kas zino, kas alkoholikui saus i galva. Be to, pasak ju paciu, jie visada labai geri, teisingi, draugiski ir nuskriausti (kai ne psichozes stadijoje). Ir dar draugiu susiranda. Tokiu pat.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų