TP. Židonio nuotr.

Ligoninėje liepė traukti piniginę

Ligoninėje liepė traukti piniginę

Nors Lietuvoje skubioji pagalba teikiama nemokamai net ir neturintiesiems socialinio draudimo, panevėžietė senjorė, į Respublikinę Panevėžio ligoninę atvykusi dėl stiprios alerginės reakcijos, sulaukė ne tik pagalbos, bet ir sąskaitos už ją.

Kaip pasakojo savo pavardės nenorėjusi viešinti panevėžietė Dalija, šeštadienį ji darbavosi kapinėse ir nepajuto, kaip sukandžiojo įvairūs vabzdžiai.

Nors ji nėra alergiška įkandimams, vakarop pradėjo tinti akis.

Dalija išgėrė vaistų nuo alergijos, tačiau sekmadienį akis dar labiau užtiko.

Vaistininkė patarė du kartus per dieną vartoti antialerginius vaistus.

„Bet pirmadienio rytą akis buvo tokia užburkusi, kad nebegalėjau nė pramerkti – vos mažytis plyšelis beliko. Tikrai negraži, pamėlynavusi, tarsi liulanti akis“, – pasakojo senjorė.

Išsigandusi ji nuskubėjo į Panevėžio miesto polikliniką. Šeimos gydytoja tądien turėjo dirbti tik po pietų. Registratūroje Dalijai patarė tiek nebelaukti – važiuoti tiesiai į Respublikinės Panevėžio ligoninės priimamąjį.

„Dar paprašiau siuntimo, bet mane patikino, kad jis nereikalingas. Kadangi nuo vabzdžio įgėlimo nepraėjusios trys dienos, turi būti suteikta skubi nemokama pagalba. Tuo labiau kad miesto poliklinika neturi nei alergologo, nei akių gydytojo“, – pasakojo panevėžietė.

Visą straipsnį skaitykite birželio 16 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų