G. Kartano nuotr.

Liftas palengvins gyvenimą

Liftas palengvins gyvenimą

Tokie, regis, elementarūs dalykai kaip apsilankymas kirpykloje, kine, reikalų sutvarkymas Savivaldybėje ir pan. negalią turintiems žmonėms – iššūkis, primenantis visuomenės požiūrį į juos.

Socialinių paslaugų centrą, Psichologinę pedagoginę tarnybą įkurdinusi ketvirtame aukšte, Panevėžio rajono savivaldybė žada tapti visiems lengvai prieinama – įrengti liftą.

Pas Panevėžio rajono savivaldybės specialistus lankytojams bus galima patekti ne tik kopiant laiptais.

Iki spalio pabaigos jos patalpose rengiamasi sumontuoti ir liftą, kuris žmonėms su negalia ar tėvams su vaikų vežimėliais atvers kelią aukščiau nei pirmas aukštas.

Lifto įrengimo darbų pirkimą paskelbusi rajono Savivaldybė tikisi iki balandžio 17 dienos sulaukti potencialių rangovų pasiūlymų.

Išrinkus nugalėtoją darbus jis privalės baigti iki spalio 31 dienos.

Liftas turės būti pritaikytas negalią turintiems žmonėms, kelti iki 10 žmonių – 800 kg. Viduje integruotas LED apšvietimas, neslidžios ir nedegios dangos grindys.

Rajono Savivaldybės pastatas – keturių aukštų. Viršutiniame įsikūrusios įstaigos, reikalingos tiek žmonėms su negalia, tiek mamoms su mažais vaikais: Socialinių paslaugų centras, Psichologinė pedagoginė tarnyba.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 11 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruoti galite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų