Lietuvai prognozuoja rekordinę vietą

Lietuvai prognozuoja rekordinę vietą

 

„Eurovizijos“ dainų konkurso finale šį vakarą pasirodysiančiai Lietuvos atstovei Ievai Zasimauskaitei ne tik tautiečiai, bet ir daugelio kitų Europos šalių gyventojai prognozuoja vietą pirmajame penketuke.

Jei prognozės išsipildytų, tai būtų pats geriausias Lietuvos rezultatas šiame dainų konkurse. Iki šiol aukščiausią – šeštąją – vietą prieš dvylika metų užėmė dainininkų grupė „LT United“ su daina „We are The Winners“.

Tinklalapyje eurovisionworld.com prognozuojama, kad „Eurovizijos“ nugalėtoju šiemet taps Kipras, antroje vietoje būsiantis Izraelis, trečioje – Prancūzija. Dar iki penktadienio vidurdienio tikėtasi, kad Lietuva užims ketvirtąją vietą, tačiau vėliau Lietuvą aplenkė Vokietija.

Geriausiųjų penketuke I. Zasimauskaitę mato ir Lietuvos gyventojai. Dalyje lažybų bendrovių jie lietuvei prognozavo ketvirtąją vietą, tačiau ne vienoje – net trečiąją. Lietuvės galimybėmis „Eurovizijoje“ neabejoja ir panevėžiečiai.

Vieno Panevėžio lažybų punktų tarpininkė Roberta Mikaitytė sako, kad šių metų favoritu laikomas Kipras – jo koeficientas 2,15. Prie favoritų priskiriamas ir Izraelis, jo koeficientas – 4,5. Lietuva, kurios koeficientas 12, matoma trečioje vietoje su koeficientu 12. Po jos eina Prancūzija ir Švedija.

„Statomos sumos labai įvairios – nuo keliasdešimties centų iki tūkstančio eurų. Panevėžiečiai nusiteikę patriotiškai ir negaili rizikuoti statydami už Lietuvos atstovės pergalę“, – sako ji.

Didelio populiarumo buvo sulaukęs ir statymas, kad Lietuvos atstovė pateks į ketvertuką – koeficientas 2,8.

Iš viso „Eurovizijos“ finale varžysis 26 atlikėjai. I. Zasimauskaitė  lyrinę baladę apie meilę „When we’re old“ dainų konkurso finale šį vakarą atliks ketvirtoji. Prieš ją į sceną lips Ukrainos, Ispanijos, Slovėnijos atstovai, po I. Zasimauskaitės pasirodys Austrijos atstovai. Mūsų kaimynai latviai, lenkai ir rusai į finalą nepateko, o estai pasirodys šešti.

„Eurovizija“ rengiama kasmet nuo 1956 metų. Lietuva joje debiutavo 1994 metais.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų