I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

„Lietkabeliui“ grasina bankrotu

„Lietkabeliui“ grasina bankrotu

Kol „Lietkabelio“ krepšininkai panevėžiečius lepina pergalėmis Europos taurėje ir Lietuvos krepšinio lygoje, klubo vadovams tenka spręsti finansinius rebusus.

Neseniai klubą pasiekė buvusio jo vadovo Manto Ignatavičiaus ultimatumas arba sumokėti jam teismo priteistą solidžią sumą, arba „Lietkabeliui“ bus inicijuotas bankrotas.

M. Ignatavičius tvirtina rimtai nusiteikęs – ne tik jau parengęs prašymą teismui, bet ir suradęs potencialų krepšinio klubo pirkėją.

M. Ignatavičiaus advokato rašto dėl bankroto iškėlimo „Lietkabelio“ klubas sulaukė vasario pabaigoje, praėjus dešimčiai dienų po Panevėžio apygardos teismo sprendimo įsiteisėjimo. Juo M. Ignatavičiui iš klubo priteista 67 000 Eur skola, taip pat palūkanos ir bylinėjimosi išlaidos, iš viso – daugiau nei 100 000 Eur.

Buvusiam direktoriui pavyko teisme įrodyti, kad iš asmeninių lėšų mokėjo atlyginimus krepšininkams. Bylinėtis jam prireikė po to, kai nutrūkus darbo santykiams su klubu, šis atsisakė buvusiam vadovui pinigus grąžinti.

Advokato pasirašytame rašte „Lietkabelis“ buvo raginamas visus turimus įsiskolinimus M. Ignatavičiui padengti iki kovo 24-osios, kitu atveju šis kreipsis į Panevėžio apygardos teismą dėl bankroto bylos „Lietkabelio“ krepšinio klubui iškėlimo.

Visą straipsnį skaitykite kovo 29 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų