Nuotr. sportazinas.com. Artūras Štalbergas

„Lietkabelis“ pasirinko strategą: ekipai vadovaus užsienietis

„Lietkabelis“ pasirinko strategą: ekipai vadovaus užsienietis

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Panevėžio „Lietkabelio“ klubas turi naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo 32-ejų latvis Artūras Štalbergas.

Specialistas perima vairą iš Kazio Maksvyčio, kuris perėjo į Klaipėdos „Neptūną“. Latviui toliau talkins Gintaras Kadžiulis.
„Pasirinkome jauną ir ambicingą trenerį, kuris jau turi patirties aukščiausio lygio turnyruose – Europos taurėje ir Vieningoje lygoje. Artūras nori įrodyti savo vertę ir dėl to net atsisakė darbo Latvijos rinktinės trenerių štabe, jog su „Lietkabeliu“ dirbtų nuo pirmos pasiruošimo sezonui dienos“, – sakė klubo direktorius Mantas Ignatavičius.

A. Štalbergas praėjusiame sezone lankėsi „Cido“ arenoje ir ją paliko su aukštai iškelta galva, nes jo treniruojamas Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ 75:72 įveikė „Lietkabelį“ ir tai pakartojo namuose – 91:89. Į „Top 16“ etapą patekusi ekipa iškovojo dvi pergales – kaip ir „Lietkabelis“ pranoko Ulmo „Ratiopharm“.

Vieningoje lygoje „Nižnij Novgorod“ liko per žingsnį nuo atkrintamųjų – užėmė 9-ąją vietą reguliariajame sezone.
A.Štalbergas treneriu dirba jau nuo 2010 metų – dvejus metus jis buvo Liepojos „Lauvas“ klubo vyr. trenerio asistentu, dar dvejus metus talkino Nikolajevo MBC strategui.

Vėliau jis stojo prie Latvijos 20-mečių rinktinės vairo, taip pat prisijungė prie Ainaro Bagatskio Latvijos vyrų rinktinės trenerių štabe ir „Nižnij Novgordo“ komandoje.

Su „Lietkabeliu“ sutartis turi keturi žaidėjai: broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai, Lukas Aukštikalnis, Donatas Tarolis, Vaidas Čepukaitis ir Gintaras Leonavičius.

Komentarai

  • Negaliu atsistebėti žurnalistų ,’SUPER IŠSILAVINIMU“,kad rašyti nemoka,tai jau ,kaip ir normalu,bet kad iki 6 suskaičiuoti nesugeba,tai čia jau reikia gerai „prisiryti ir neišsipagirioti“ar eiti į 0 darželinukų klasę.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų