K. Kavolėlio nuotr.

„Lietkabelis“ nepasigailėjo namuose žaidusio „Lietuvos ryto“

Antrajame kėlinyje nutolęs Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrojo ketvirčio pradžioje susikrovė 22 taškų pranašumą ir 97:81 įveikė Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Žanis Perneris, kuris per 21 minutę pelnė 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

„Lietkabelio“ ekipos gretose išsiskyrė Lorenzo Williamsas surinkęs 14 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius, Vaidas Čepukaitis pridėjo 11 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Donatas Tarolis įmetė 11 taškų.

Vilniečių komandoje rezultatyviausiai žaidė Martynas Echodas, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius. Rokas Giedraitis surinko 12 taškų, Travisas Petersonas pridėjo 11 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Robertas Carteris įmetė 11 taškų.

Sužaidus šešias minutes nuo rungtynių pradžios „Lietkabelis“ jau turėjo dviženklį pranašumą (19:9).

Antrąjį kėlinį spurtu 9:0 pradėję panevėžiečiai susikrovė jau 22 taškų persvarą (39:17).

Prieš paskutiniąsias dešimt minučių „Lietuvos ryto“ deficitas buvo išaugęs beveik iki 30 taškų (81:52).