Prekybos tinklo „Lidl“, Lietuvos Respublikos prezidentūros, „Gelbėkit vaikus“, Lietuvos „Carito“ ir Maltos ordino pagalbos tarnybos atstovai dėkoja pirkėjams už svarų 2018 metų I ketvirčio indėlį į kampaniją vaikų dienos centrams remti.

„Lidl“ drauge su pirkėjais vaikų dienos centrams surinko jau per 10 000 eurų

„Lidl“ drauge su pirkėjais vaikų dienos centrams surinko jau per 10 000 eurų

Prekybos tinklas „Lidl“ dėkoja pirkėjams už įsitraukimą į nacionalinį paramos projektą „Už saugią aplinką mūsų vaikams“. Šis įpusėja: „Lidl“ savo lėšomis padvigubinus gyventojų per taromatus surinktų aukų sumą, už pirmąjį metų ketvirtį vaikų dienos centrus valdančioms organizacijoms bus pervesta iš viso 10 680 eurų, o šią paramą „Lidl“ papildė kelių tūkstančių eurų vertės maisto ir buities prekių rinkiniais.

Balandžio 19 d. „Lidl Lietuva“ logistikos centre Kauno rajone, Ramučiuose, įvyko 2018 m. I ketvirtį surinktos paramos perdavimo partneriams renginys. Jame dalyvavo prekybos tinklo, trijų projekte dalyvaujančių vaikų dienos centrus valdančių organizacijų: „Gelbėkit vaikus“, Lietuvos „Carito“ ir Maltos ordino pagalbos tarnybos – bei Lietuvos Respublikos prezidentūros atstovai.

Moderniose sandėliavimo patalpose partnerių laukė išrikiuotos prekių rietuvės: pienas, sultys, sausainiai, sausi pusryčiai, buitinė chemija iš „Lidl“ asortimento.

Šiandien esame sparčiai augantis prekybos tinklas. „Lidl“ komanda, kurioje yra arti 1700 žmonių, kasdien įveikia naujus iššūkius ir savo džiaugsmu nori dalytis su kitais, – sakė „Lidl Lietuva“ valdybos narė, administracijos tarnybos vadovė Eglė Radžiūnė. – Tad mūsų pirkėjų ir mūsų bendrovės skirtą piniginę paramą nutarėme papildyti ir praktiškomis dovanomis vaikų dienos centrams, kurių veikla – neįkainojama, bei jų ugdytiniams.“

Galimybę skirti užstatą vaikų dienos centrams per jų veiklą koordinuojančias organizacijas, grąžinant užstato sistemos ženklu pažymėtas pakuotes į taromatus „Lidl“ parduotuvėse, prekybos tinklas pasiūlė pernai gruodį. Ši iniciatyva – Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis. Projektas yra ilgalaikis, tad prekybos tinklas kviečia pirkėjus jame dalyvauti ir toliau, juolab kad tai padaryti labai paprasta.

Nereikėtų apsigauti, kad 10 euro centų depozitas už pakuotę – menkutė suma. Vaiko pavakariams dienos centre paruošti užtenka vos vieno euro, pietums – pusantro. Tad kiekvieno geros valios piliečio indėlis nepaprastai vertingas visiems drauge kuriant proveržį.

Anot organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinės direktorės Rasos Dičpetrienės, Zarasų rajone esančio vaikų dienos centro biudžetas kanceliarinėms prekėms mėnesiui pernai buvo apie 80 eurų. Pasvalio rajono vaikų dienos centro mokytojos minimaliai algai lėšų buvo likę tik iki birželio, o vaikų užimtumui papildomų lėšų apskritai nebuvo. Tad visuomenės bei verslo skiriama parama vaikų dienos centrams nepaprastai vertinga. Juolab kad neretam iš ugdytinių apsilankymas čia yra bene vienintelė prieinama pramoga, o nemokami pietūs – vienintelis per dieną gaunamas maistas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų