Lidl akcijos – ne tik maistui, bet ir kosmetikai

Lidl akcijos – ne tik maistui, bet ir kosmetikai

Dažnai norint sutaupyti yra laukiama akcijų, kad būtų galima įsigyti pigesnių ilgai negendančių maisto produktų, valymo priemonių ir pan. Ir nors lietuviai maistui išleidžia apie 20 proc. savo pajamų, tačiau šį kartą norėtume dėmesį atkreipti ir į tai, kad sutaupyti galima ne tik perkant maisto produktus, bet ir kitas prekes, kurias naudojame kasdien. Ar kada susimąstėte, kad maisto prekių parduotuvėse įsigyti galima ne tik maisto, bet ir kokybiškos kosmetikos? Štai trys priežastys, kodėl verta sutaupyti perkant kosmetiką, kurią siūlo „Lidl“ akcijų leidinys!

Kasdienei priežiūrai rinkitės laiko patikrintas priemones

Daugelį kosmetikos ir higienos prekių naudojame kasdien. Tai muilas, dušo želė, dantų pasta, dezodorantas ar antiperspirantas ir kitos priemonės. Dažniausiai tokias priemones keičiame retai, o atradę patinkantį kvapą ar patinkančio gamintojo produkciją, esame linkę pasitikėti mėgstamu prekės ženklu. Todėl būtent tokie kasdien naudojami produktai gali padėti sutaupyti daugiausia. Lidl akcijos, taikomos kosmetikai, siūlo nuolaidas nuo 40 iki 60 proc. Tai nemažas kainų skirtumas, kuris ilgainiui padės sutaupyti svarią sumą. Taigi atraskite jums patinkančias kasdienės priežiūros priemones ir įsigykite jų daugiau, kai taikoma akcija. Be to – kaip patogu, kai pasibaigus dantų pastai nereikia bėgti iki parduotuvės, o ji tiesiog yra jūsų kosmetikos atsargų „sandėliuke“.

Svarbu kokybė, o ne kiekybė

Kai kalbama apie kosmetiką, dažnai susiduriama su pasirinkimu kaina ar kokybė. Jei nuolat planuojate savo biudžetą ir mėnesio pabaigoje neturite kelių atliekamų eurų, tikriausiai dažniau renkatės pagal kainą nei pagal kokybę. Įvairios nuolaidos gali pakreipti šį pasirinkimą kokybės naudai. Jokia paslaptis, kad brangesni produktai dažnai yra geresnės sudėties, efektyviau atlieka savo funkciją (pvz., kvepalų aromatas išlieka ilgiau). Taigi įsigyjant savo mėgstamą kokybišką kosmetiką per akciją, ją galima įsigyti panašia kaina (o kartais ir mažesne!) kaip ir pigesnes alternatyvas. Kas iš to išlošia? Žinoma, kad jūsų oda, nes išleidžiate tiek pat, o įsigyjate kokybiškesnį gaminį. Be to, galite džiaugtis efektyvesne priemone, o kai kuriais atvejais – to paties priemonės kiekio užteks ilgesniam laikui.

Palepinkite save be sąžinės graužaties

 „Lidl“ akcijos – puikus metas įsigyti tai, ko visada troškote ir palepinti save. Galbūt tai kremas nuo raukšlių, o gal maitinanti veido kaukė? Pasirinkimas iš tiesų yra platus. Čia rasti galite ir žinomų užsienio prekių ženklų, tokių kaip GARNIER, L‘OREAL, ir populiarių lietuviškų MARGARITOS, KILIG gaminių. Tiems, kuriems aktuali gyvūnų gerovė, įsigyti gali ir su gyvūnais netestuotų gaminių, pavyzdžiui, HAPPY VEGAN produkcijos.

Kadangi šis prekybos centras iš esmės orientuojasi į kasdienį apsipirkimą ir žemas kainas, tai ir kosmetikos kainos čia nesikandžioja. O iš anksto planuojant ir apgalvojant jums reikalingų pirkinių sąrašą – įsigyti kasdien naudojamos kosmetikos bus dar pigiau. Jei norite apsipirkimą suplanuoti dar neišėję iš namų, nepamirškite, kad „Lidl“ akcijų leidinys gali būti pasiekimas ir internete, pavyzdžiui, apsilankius raskakcija.lt puslapyje. Čia galėsite susipažinti su naujausiais pasiūlymais, šiuo metu galiojančiais išpardavimais ir atitinkamai susiplanuoti savo apsipirkimą. O kaip jūs taupote kasdien? Ar įsigyjate daugiau kosmetikos gaminių, kai taikomos akcijos? O gal taupote kitais būdais? Pasidalykite savo patarimais komentaruose!

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų