Liberalas atsistatydino iš Panevėžio antikorupcinės komisijos

Liberalas atsistatydino iš Panevėžio antikorupcinės komisijos

Teisėsaugai pareiškus įtarimus Liberalų sąjūdžiui politinės korupcijos byloje, iš Panevėžio antikorupcijos komisijos pirmininko pareigų ir narių atsistatydino šios partijos atstovas, miesto Tarybos narys Laimutis Sėdžius.

Politikas tokį savo sprendimą paskelbė šiandieną vykstančiame Panevėžio savivaldybės Tarybos posėdyje.

Antikorupcijos komisiją sudaro 13-ia narių. Iš jų septyni – savivaldybės Tarybos atstovai, keturi – gyventojų vietos bendruomenių deleguoti asmenys ir po vieną seniūnaitį bei Savivaldybės administracijos darbuotoją.

Komisija kontroliuoja, kad Panevėžio savivaldybės administracijoje, įmonėse, biudžetinėse įstaigose, viešosiose įstaigose, kurių steigėja yra Savivaldybė, būtų vykdomi korupcijos prevenciją reglamentuojančių teisės aktų reikalavimai.

Ji teikia pasiūlymus Tarybai dėl Savivaldybės, Savivaldybės kontroliuojamų įstaigų, įmonių, taip pat viešųjų įstaigų, kurių viena iš steigėjų yra Savivaldybės institucija, vidaus teisės aktų priėmimo ir tobulinimo, siekiant sumažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę. Komisijos užduotis – skatinti visuomenės nepakantumą korupcijos apraiškoms.

Praėjusią savaitę Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pranešimų apie partijoms teikiamus įtarimus politinės korupcijos bylose sulaukė Liberalų sąjūdis bei Darbo partija.

Šioms partijoms kaip juridiniams asmenims pateikti įtarimai dėl prekybos poveikiu ir kyšininkavimo.

Įtarimai taip pat pareikšti buvusiam Liberalų sąjūdžio pirmininkui Eligijui Masiuliui bei buvusiam Liberalų sąjūdžio vicepirmininkui Gintarui Steponavičiui, taip pat buvusiam Darbo partijos pirmininko pavaduotojui Vytautui Gapšiui.

Komentarai

  • Ir man laikas palikt pareigas – kuriu nepavezu . kontroliuot nesuprantant kaip – sunku . Be to , zadu grizt prie suskilusio puodo – atgal i kopijuotojos darba registrcentry. ten nors dirbt gali -nedirbdama

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų