LFF taurės turnyrą pradėjo kuklia pergale

LFF taurės turnyro pirmame etape FK „Panevėžio“ komanda Šiauliuose 1:0 palaužė vietos FK „Juventa 99“ (II lyga, Vakarų zona) ekipą ir žengė į kitą etapą.

Šiose rungtynėse „Panevėžio“ trenerių štabas nusprendė leisti jėgas išbandyti kiek mažiau rungtyniaujantiems, jauniesiems ekipos žaidėjams. Patirties stoka lėmė pergalę minimaliu skirtumu.

Lemtinga tapo 75-oji rungtynių minutė: po kampinio įvartį smūgiu galva pelnė Tomas Rakašius – 1:0.

83-ą minutę svečiai iš Panevėžio galėjo padvigubinti persvarą, tačiau į virpstą pataikė Eduard Grygorenko.

Jau per pridėtą teisėjo laiką vienas prieš vartininką buvo išbėgęs „Panevėžio“ legionierius Rigobertas Songas, tačiau nuginkluoti varžovų vartininko nepavyko.

„Panevėžio“ sudėtis: M. Suvaizdis, A. Rakašius (T. Rakašius), A. Jurevičius, Y. Podo, G. Domkus, A. Arlauskas (T. Mitani), V. Kavaliauskas (J. Gulbinas), R. Lazdinauskas (V. Giedraitis), R. Misiūnas, E. Grygorenko (R. Songas), M. Butkus.