P. Židonio nuotr.

Lenktynes laimėjo mirtis

Lenktynes laimėjo mirtis

Klastingojo COVID-19 pražudytą žinomą Panevėžio verslininką Aidą Nauronį šiandien laidojantis brolis Arūnas neabejoja: jokių gretutinių ligų neturėjusį, sveiką ir stiprų vyrą nuo tragiškos baigties būtų išgelbėjęs skiepas.

„Šimtą kartų sakiau, Aidai, važiuok ir tu skiepytis. Jis manęs neklausė. Jo sprendimas buvo nesiskiepyti“, – pasakoja netektį išgyvenantis Arūnas.

Panevėžio vakcinavimo centras Laisvės aikštėje jau kurį laiką – pustuštis. Šį mėnesį jame per savaitę paskiepijama tiek, kiek ankstyvą pavasarį būdavo per vieną dieną. Užtat mobiliajame punkte karšta nuo besitestuojančių nepasiskiepijusių žmonių antplūdžio.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 23 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Mes ir nesiskiepisime tegul važinėja nors ir prie durų stovi, kuo daugiau vers tai tikrai kol patys neapsispresime ir neisime. Tegul seimas skiepijasi mes atiduodame savo šeimų skiepus

    • Nuo durnumo nei vaistų, nei skiepų nėra. Kiek dar mirt turi antivakserių, kad jų smegeninės suvoktų viruso agresyvumą

  • Naturali atranka…

  • Nuo vakcinos dar greičiau numirstama, plauciai kaip drebuciai pasidaro, kam leisti i save toki nuoda, o visi kiti organai surandeja laikui begant, tegul seimas susivaro po 20 ar daugiau dozių

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų