Lengvatletei E. Cemnolonskytei – trys medaliai

Praėjusį savaitgalį į Pernu miestą (Estija) suvažiavo visi pajėgiausi Lietuvos, Estijos ir Latvijos jaunieji atletai. Čia vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo čempionatai.

Nepaisant sudėtingų pasiruošimo sąlygų dėl šalyje paskelbto karantino, varžybose sėkmingai pasirodė Raimundo Sargūno sporto gimnazijos lengvaatlečiai. Su metais vyresniais konkurentais dėl čempionatų medalių kovojo Ronaldas Žiogas ir Eivilė Cemnolonskytė. E.Cemnolonskytė Lietuvos jaunimo rinktinei talkino trijose rungtyse. Sportininkė 100 metrų nubėgo per 12,35 sekundės ir užėmė trečią vietą. 200 metrų distancijoje ji užtruko 24,88 sekundės, pasiekė asmeninį rekordą ir pelnė trečią vietą. Su komandos draugėmis estafetiniame bėgime 4 po 100 metrų finišavo antros.

R. Žiogas atstovavo Lietuvos jaunių rinktinei. Trišuolio rungtyje pasiekė 13,78 m rezultatą (asmeninis rekordas) ir užėmė ketvirtą vietą.

Šį savaitgalį, rugpjūčio 7-8 d. Palangoje vyks Lietuvos čempionatas, kuriame E. Cemnolonskytė išbandys jėgas su Lietuvos pajėgiausiomis bėgikėmis 100 metrų bėgimo rungtyje.

Lengvaatlečius treniruoja Remigijus Jakubauskas.