Lengvata COVID-19 pandemijos paveiktam Panevėžio verslui

Lengvata COVID-19 pandemijos paveiktam Panevėžio verslui

 

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė, kad verslininkams, kurių veikla buvo paveikta COVID-19 pandemijos, 30 proc. būtų sumažinti nuomos už valstybinę žemę, žemės ir nekilnojamojo turto mokesčiai.

„Šalyje paskelbus karantiną daugelio smulkaus ir vidutinio verslo atstovai pajuto tiesioginę neigiamą ekonominę įtaką. Tarėmės su Verslo taryba, ieškojome priemonių, kaip padėti mieste veikiančiam verslui. Dar balandį vykusiame Tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas karantino laikotarpiui nuo nekilnojamojo turto, žemės bei valstybinės žemės nuomos mokesčių atleisti verslą, kurio veikla dėl karantino buvo apribota arba uždrausta Vyriausybės nutarimais. Taip pat viešojo maitinimo įstaigoms atvėrėme miesto viešąsias erdves, nutarėme nerinkti rinkliavos už viešojo maitinimo paslaugas lauko kavinėse ar išplėstose aptarnavimo vietose prie stacionariųjų viešojo maitinimo įmonių. Siekdama padėti verslui šiandien Taryba pritarė sumažinti 30 proc. nuomos už valstybinę žemę, žemės ir nekilnojamojo turto mokesčius už 2020 metus“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Pagal patvirtintą aprašą į 30 proc. lengvatą galės pretenduoti visos įmonės, kurios įtrauktos į Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos mokesčių mokėtojų, nukentėjusių nuo COVID-19, sąrašą.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų