Lengvaatlečiams – prizinės vietos ir medaliai

Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (LAM) vyko atviros Klaipėdos LAM jaunučių ir jaunių varžybos, kuriose Panevėžio sporto centro ugdytiniai iškovojo net 10 prizinių vietų.

Panevėžiečiai varžėsi 60, 200, 600 m bėgimo, šuolio į tolį, šuolio į aukštį bei 60 m barjerinio bėgimo rungtyse. Geriausiai jaunučių grupėje sekėsi Gabrielei Janušauskaitei, Smiltei Paukštytei bei Gilijai Mėlynytei. Gabrielė Janušauskaitė 600 m distanciją įveikė per 1 min. 49 sek. bei pasidabino aukso medaliu. Pirma finišo liniją kirto 60 m barjerinio bėgimo rungtyje dalyvausi Smiltė Paukštytė (9,72 sek.). Ši sportininkė laimėjo dar vieną aukso medalį – šuolio į tolį rungtyje nušoko 5 m 8 cm. Šuolio į aukštį rungtyje peršokusi į 1 m 35 cm iškeltą kartelę Aistė Veretinskaitė užėmė antrąją vietą, o šuolio į tolį rungtyje buvo septinta. 600 m distanciją Ugnius Janušauskas įveikė per 1 min. 38 sek. ir užėmė antrąją vietą. Šis sportininkas bėgo ir 200 m, čia jis užėmė šeštą vietą.

Jaunių grupės atstovams geriausiai sekėsi Patricijai Grigalionytei, Nedai Vidzėnaitei bei Kasparui Breimeliui. Patricija Grigalionytė 60 m bėgimo rungtį įveikė per 8,22 sek. Šis rezultatas sportininkei garantavo pirmąją vietą. Toje pačioje rungtyje vaikinų grupėje bėgęs Kasparas Breimelis aplenkęs visus varžovus finišavo per 7,35 sek. ir iškovojo auksą. Neda Vidzėnaitė šuolio į aukštį rungtyje peršoko į 1 m 55 cm iškeltą kartelę. Šis rezultatas sportininkei užtikrino pirmąją vietą. Ieva Valiulytė 600 m įveikė per 2 min. 7 sek. ir pasidabino sidabro medaliu.

Minėtus sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė ir Rimvydas Smilgys.

Varžybose dalyvavo lengvaatlečiai iš Panevėžio miesto bei rajono, Skuodo, Palangos, Plungės, Raseinių, Klaipėdos miesto bei rajono, Šiaulių.