Lenda gatvės rekonstrukcijos brokas

Lenda gatvės rekonstrukcijos brokas

Baigiant Panevėžyje viena gražiausių turėsiančios tapti A. Jakšto gatvės rekonstrukciją, rangovams tenka taisyti savo klaidas. Kartą jau pastatyta nauja metalinė tvorelė, skirianti dviračių taką ir Nevėžio pakrantę, buvo nuimta, o šiuo metu iš naujo montuojama.

Ryškiai oranžinėmis liemenėmis vilkintys statybininkai antradienio rytą triūsė A. Jakšto gatvėje stiprindami palei upės krantinę turėsiančios atsirasti tvorelės pamatus. Šie, vertinant projekto rangovo – bendrovės „Eurovia Lietuva“ – atliktus darbus, pasirodė per silpni.

Darbininkai pasakojo gavę nurodymą perstatyti tvorelę, sutvirtinti ją armatūros stulpeliais, kad stabiliau laikytųsi. Už šio statinio iš karto prasideda šlaitas, tad yra rizika, kad nekokybiškai įrengta tvora laikui bėgant nugarmės žemyn. Patys statybininkai tuo abejoja, bet praeiviai sako jau anksčiau matę, jog pagrindas prie tvoros nestabilus.

„A. Jakšto gatvės projekto rangovas taiso defektus, stiprina tvorelės pamatus, Savivaldybei defektų šalinimas nekainuos“, – teigė Panevėžio savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vedėjas Dalius Vadluga.
A. Jakšto gatvės rekonstrukcijos vadovo Andriaus Aukštakalnio teigimu, defektų rasta ir gaminant tvorelę, ir ją statant.

„Kol neištaisys defektų, projektas nebus užbaigtas“, – pabrėžė A. Aukštakalnis.
Panevėžiečių akys užkliuvo ir už A. Jakšto g. įrengtų poilsio suoliukų, atsuktų ne į upę, o gatvę. Visgi projekto vadovas patikino, kad šiuo atveju viskas gerai.

„Suoliukai atitinka gatvės infrastruktūros reikalavimus ir nebus persukami į kitą pusę. Taip padaryta, kad taku privažiavę neįgalieji galėtų patogiai atsisėsti“, – aiškino A. Aukštakalnis.
Nuo 2018-ųjų rudens pradėto projekto metu bus iš esmės atnaujinta 1,3 km A. Jakšto gatvė. Joje įrengtas naujas pėsčiųjų ir dviračių takas, mažoji architektūra, atnaujintas apšvietimas, lietaus nuotekų tinklai, įrengtos eismo saugumo priemonės, apie 120 automobilių stovėjimo vietų.

Projektui buvo numatyta panaudoti per 1,7 mln. eurų ES ir miesto biudžeto lėšų.

Komentarai

  • O įdomu, rekonstrukcijos projekte buvo numatyta palikti pakrantėje vamzdį, iš kurio prie konsultacijų poliklinikos į Nevėžį visas bendras šlamštas, išmatos su benzinų išpilamos. Matomai, kad vamzdį užkišti arba pagaliau ištraukti, pinigų ir pritrūko. O gal taip ir turi būti, gal vamzdžio savininkas tą vamzdį kartu prie rekonstrukcijos priderino kaip paminklą ( nu typo kaip Vilniaus pakrantėje).

  • Parke ne ką mažiau matosi broko.

  • kokie darbynykai tokia ir kokybe, o ko jus norit, visi normalus statybininkai jau 10 metu es dirba, cia liko likutiniai, kompetencija gana vidutiniska

  • nekokibiska Maironio tako danga ,per siambi skaldos frakcija po 2 m. prades trupeti

    • Atsakyti
    • Įdomu kiek broko padaryta atnaujinant parką ir įrengiant Respublikos g., Centrine miesto aikštę, brokas akis bado (pvz. Perdidelis acijų sluoksnis, prastai suklotos plitelės), bet ten dirba savi ir niekas nesiruošia tvarkyti ar bent jau ispejimo duoti bedarant.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų