Lėlių vežimo teatrui ir toliau vadovaus A. Markuckis

Lėlių vežimo teatrui ir toliau vadovaus A. Markuckis

 

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje vyko konkursai į Muzikinio, Lėlių vežimo, „Meno“ teatrų direktorius. Juose paaiškėjo vienas vadovas – lėlininkams dar 5 metus vadovaus Antanas Markuckis.

Aktorius, režisierius, meno vadovas A. Markuckis – Lėlių vežimo teatro įkūrėjas, įstaigai vadovauja nuo 1986 m. Per šį laiką sukūrė per 30 spektaklių Panevėžio, Rusijos lėlių teatrams. Jo vadovaujamas kolektyvas kasmet pastato 3-4 premjeras, suvaidina apie 300 spektaklių, kiekvieną vasarą arklių traukiamu vežimu gastroliuoja po šalies miestus ir kaimelius, dalyvauja tarptautiniuose Lietuvos, Rusijos, Estijos, Švedijos, Danijos, Nyderlandų, Vokietijos, Lenkijos festivaliuose, Panevėžyje organizuoja tarptautinį lėlininkų festivalį „Lagaminas“. A. Markuckio veikla ne kartą įvertinta šalies ir užsienio apdovanojimais.

Toliau likdamas vadovauti Lėlių vežimo teatrui jis ketina atnaujinti kūrybinę trupę, tobulinti edukacinę veiklą vaikams, bendradarbiavimą su užsienio partneriais, kurti palankią darbuotojams aplinką, modernią techninę bazę.

Naują 5 metų kadenciją A. Markuckis turėtų pradėti liepos mėnesį.

Į Muzikinio ir „Meno“ teatrų direktorius kandidatavo po vieną žmogų. Kadangi jie nesurinko minimalaus vertinimo balų skaičiaus, konkursai bus skelbiami dar kartą.

 

Komentarai

  • Kitaip net negali būti. Puiku.

  • Antanas – miesto legenda. Antras po J.Miltinio

  • Kito zmogaus jo vietoje isivaizduoti neimanoma.Sis teatras jo ir tik jam.Lai sveikas dirba ten kol pajegs ir dar ilgai dziugina vaikus.Sekmes jam!

  • Kaip galetų teatro įkūrėjas ir siela nelaimėti konkurso?

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų