Lėlių vežimo teatro grupė grįžo iš gastrolių po Lietuvą

Lėlių vežimo teatro grupė grįžo iš gastrolių po Lietuvą

Vienintelio Europoje Panevėžio lėlių vežimo teatro kūrybinė grupė ką tik sugrįžo iš tradicinių vasaros gastrolių po Lietuvą su spektakliu „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas).

Šių metų gastrolės truko net 22 dienas. Jų metu teatro kolektyvas aplankė Panevėžio, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio, Akmenės, Šiaulių ir Radviliškio rajonus.

Už nuoširdų bendradarbiavimą bei šiltą priėmimą lėlių vežimo teatro grupė dėkoja Piniavos, Paįstrio, Pumpėnų, Lavėnų, Pušaloto, Joniškėlio, Nakiškių, Pakruojo, Linkuvos, Triškonių, Pašvitinio, Kepalių, Joniškio, Kalnelio, Skaistgirio, Žagarės, Kruopių, Šakynos, Gruzdžių, Verbūnų, Kužių, Bridų, Ginkūnų, Kairių, Šniūraičių, Kutiškių, Radviliškio, Karčemų, Pavartyčių, Šeduvos, Raudondvario, Pakalniškių, Pociūnų, Smilgių, Perekšlių, Gustonių, Daukniūnų, Berčiūnų, Berniūnų, Senųjų Molainių vietų bendruomenėms, kultūros darbuotojams, seniūnijoms ir visiems mylintiems teatro meną.

Už paramą organizuojant 2020 metų tradicines vasaros gastroles lėlių vežimo teatro kolektyvas dėkoja Lietuvos Kultūros tarybai ir Panevėžio miesto savivaldybei.

Ši tradicija neblėsta dėl kilnaus tikslo – sukviesti kuo didesnes auditorijas, nepaisant amžiaus, socialinės ar ekonominės padėties. Projektu siekiama populiarinti Panevėžio miesto vardą bei lėlių teatro meną regionuose, suartinti ir paskatinti bendradarbiavimą bei partnerystę su vietos bendruomenėmis, formuoti vaikų ir jaunimo vertybines nuostatas, kurios padės auginti visapusiškai šiuolaikiškas ir dvasiškai turtingas asmenybes.

Teatro kūrybinė grupė jau rugsėjo 1 dieną 14 valandą kviečia į NEMOKAMĄ spektaklį, skirtą mokslo ir žinių dienai paminėti. Teatrinė improvizacija „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas) bus rodoma lėlių vežimo teatro kieme iš gastrolinio vežimo.

Teatro rugsėjo mėnesio repertuarą galite rasti adresu www.leliuvezimoteatras.lt 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų