Ugnius Čižas

Ledo ritulio rinktinė nusileido Didžiąjai Britanijai

Didžiojoje Britanijoje vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyro trečiosiose rungtynėse trečiadienį Lietuvos rinktinė 2:5 (1:4, 0:0, 1:1) pralaimėjo Didžiosios Britanijos komandai ir patyrė pirmąją nesėkmę.

Vieni turnyro favoritų britai pamatus pergalei padėjo pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 4:1. Trečiajame kėlinyje rezultatą sušvelnino Ugnius Čižas, bet vėliau šeimininkai persvarą įtvirtino dar vienu įvarčiu.

Geriausiu žaidėju Lietuvos komandoje paskelbtas Ugnius Čižas. Penktadienį mūsiškiai žais su Japonijos komanda. Japonai trečiadienį 6:2 nugalėjo Estijos rinktinę ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Kitame susitikime Kroatija 6:2 pranoko autsaiderius olandus. Lietuvos rinktinė su 6 taškais grupėje smuktelėjo į trečiąją vietą.

Pirmąsias dvi pozicijas dalinasi po 9 taškus surinkę britai ir japonai. Turnyro nugalėtoja iškops į I diviziono A grupę.