M. Garucko nuotr.

Ledo ritulininkai pradėjo sezoną

Šią savaitę startavo naujasis Aukštaitijos Hockey lygos (AHL) sezonas, kuriame dalyvauja ir dvi Panevėžio miesto komandos. Pernai panevėžiečių iniciatyva įkurtoje mėgėjų lygoje varžėsi septyni kolektyvai. Toks pat komandų skaičius išliko ir šiame sezone.

Be mūsų miesto komandų „Olimpas“ ir „Rėkliai-Farmtrac“, AHL lygoje šiame sezone rungtyniauja Rokiškio „Feniksas“, Šiaulių „Ledo linija“, „Juodupė“ ir dvi Kauno komandos – „Laukiniai-1“ ir „Laukiniai-2“.

Abiem mūsų miesto komandoms naujasis sezono startas susiklostė nesėkmingai. „Olimpas“ 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) nusileido „Juodupei“, o lygos debiutantai „Rėklių-Farmtrac“ ledo ritulininkai 2:7 (0:1, 1:3, 1:3) pralaimėjo Rokiškio „Feniksui“.

„Olimpo“ komandos pralaimėjimą lėmė silpnai sužaistas trečiasis kėlinys. „Juodupės“ komanda pirmąjį mačo įvartį pelnė tik antrojo kėlinio viduryje, bet panevėžietis Renaldas Pelanis rezultatą netrukus išlygino. Po dviejų kėlinių švieslentėje degė skaičiai 1:1. Paskutiniajame kėlinyje tiksliau sužaidę svečiai pelnė du įvarčius be atsako ir šventė pergalę 3:1.

„Pirmoje rungtynių pusėje žaidėme gerai ir nenusileidome varžovams. Mus pražudė tai, kad net septynis kartus už taisyklių pažeidimus teko žaisti mažumoje. Varžovai tuo sumaniai pasinaudojo ir realizavo kiekybinę persvarą“, – po susitikimo „Sekundei“ sakė „Olimpo“ komandos treneris Artūras Blažinskas.

Šiandien, ketvirtadienį, „Olimpas“ namuose žais su Kauno „Laukiniais-1“. Susitikimas Panevėžio ledo arenoje prasidės 19 valandą 30 minučių.