P. Židonio nuotr.

Lauktas koncertas – jau po mirties

Lauktas koncertas – jau po mirties

Koronavirusas nesirenka. Praeitų metų pabaigoje jis pasiglemžė pasaulinėse scenose koncertavusio, vos prieš porą metų gyventi ir kurti į Aukštaitijos sostinę atvykusio Panevėžio muzikinio teatro violončelininko Arvydo Kveglio gyvybę.

Garsus muzikantas čia turėjo begales planų. Gruodžio 3-iąją jis su gyvenimo drauge smuikininke Jekaterina Rodionova ruošėsi panevėžiečius pakviesti į kamerinės muzikos koncertą. Užklupus virusui, koncertą teko nukelti. Galop kilnius planus liga pakoregavo dramatiškai.

„Visa šeima susirgome koronavirusu. Arvydui jis buvo lemtingas. Manome, kad mirtį lėmė ir kitos jo turėtos ligos“, – atsidūsta gruodžio pabaigoje su mylimuoju turėjusi atsisveikinti J. Rodionova.

Šeima augino du vaikus.

Nelaimės ištiktai E. Rodionovai tokiu sunkiu metu ranką ištiesė Panevėžio muzikinis teatras. Jos ir Arvydo planuotas koncertas visgi įvyks.

Visą straipsnį skaitykite sausio 27 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Nors talentingas, pasaulio scenose koncertuodavęs Panevėžio muzikinio teatro violončelininkas A. Kveglis, pakirstas viruso, nebesuspėjo surengti planuoto koncerto panevėžiečiams, už jį tą jau šį penktadienį padarys bičiuliai ir kolegos. P. Židonio nuotr.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų