P. Židonio nuotr.

Laukia masinės įkurtuvės

Laukia masinės įkurtuvės

Raktai nuo dar dažais kvepiančio buto visiškai naujame name pačiame miesto centre kainuotų krūvą pinigų.

Tačiau būna ir kitas kelias – tokią dovaną kai kuriems gali įteikti ir Panevėžio miesto savivaldybė.

Jau netrukus daugiau kaip septynios dešimtys panevėžiečių galės švęsti įkurtuves – beliko vos keli formalumai ir naujai rekonstruotas socialinis daugiabutis Aldonos gatvėje atvers duris.

Buvęs Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centro bendrabutis po rekonstrukcijos nė iš tolo neprimena senojo pastato.

Tiek išvaizda, tiek vidaus patalpų planavimu ir įrengimu jis nenusileidžia net naujos statybos daugiabučiams.

Kad nebeliktų koridorinės sistemos, būdingos bendrabučiams, vietoj buvusios vienos suprojektuotos trys laiptinės iš vidinės namo pusės. Vidurinioji pritaikyta neįgaliesiems: pirmame aukšte jiems įrengti vieno kambario butai, į kuriuos pakilti padės nuožulna ir specialus keltuvas. Vieno kambario butų, kurių dydis vidutiniškai siekia apie 35 kv. m, šiame daugiabutyje įrengta daugiausia – 52. Gyventojams taip pat paruošta 15 dviejų kambarių ir 4 – trijų kambarių butai.

Visą straipsnį skaitykite liepos 1 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Pasak T. Juknos, vos tik iš daugiabučio išsikraustė statybininkai, Savivaldybei pasipylė laukiančiųjų socialinio būsto skambučiai su prašymais jame apsigyventi. P. Židonio nuotraukos

Komentarai

  • paziuresim kaip tas statybu stebuklas atrodys po puses metu, kai jame pagyvens soc, remtini, ar tik nereikes kapitalinio remonto daryti

    • Suleiskit ukrainiečius, blizgės namas kaip muziejus ,cha, cha

  • Paneveziui reikia mokytoju, daktaru – tai skirkite tuos butus pvz. 10 metu, issimoketinai jiems, galbut liks panevezy..

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų