Lapkričio 1 ir 2 d. – nemokami autobusai

Lapkričio 1 ir 2 d. – nemokami autobusai

Šiemet Savivaldybės taryba priėmė sprendimą lapkričio 1–2 d., minint Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienas, viešuoju transportu keleivius į Šilaičių ir Pašilių kapines vežti nemokamai.

Panevėžio autobusų parkas tradiciškai Visų šventųjų dieną organizuoja papildomus maršrutus į kapines. Taip pat minėtomis dienomis bus suintensyvintas viešojo transporto eismas.
„Panevėžiečių ir miesto svečių, besinaudojančių viešuoju transportu, prašome laikytis koronaviruso prevencijos priemonių – dėvėti veido apsaugos kaukes, laikytis saugaus atstumo, pajutus peršalimo simptomus – likti namuose ir kreiptis į specialistus“, – teigia administracijos direktorius Tomas Jukna.
Gyventojų patogumui lapkričio 1 – 2 d. dažniau kursuos 16-ojo maršruto „Prekybos bazė – Molainių gatvė“ autobusai. Taip pat papildomai autobusai kursuos dviem maršrutais: Dariaus ir Girėno g. – Šilaičių kapinės ir atgal bei Aguonų g. – Šilaičių kapinės ir atgal. Autobusai stos ir prie Ramygalos g. kapinių. Jų tikslūs tvarkaraščiai skelbiami www.panevezioautobusai.lt.

Komentarai

  • Kai tūkstančiai sergančių, kam tie vežiojimai? Platinti virusą? Pasivažinėję, patys atguls kapinėse. Nejaugi nebėra žmonėms proto?..

  • O į rajono kapines net už pinigus nebus kaip nuvykti, nes priemiesčio autobusai lapkričio 1 ir 2 dienomis važinės sekmadienio grafiku. Tai reiškia labai reti arba visai nebus maršrutų.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų