Langų remonto grupė: pataria apie plastikinių langų priežiūrą, remontą

Langų remonto grupė: pataria apie plastikinių langų priežiūrą, remontą

Norintiems pažaboti vėją ir šalčius, užtikrinti gerą namų ventiliaciją „Langų remonto komanda“  turi puikių pasiūlymų!

Šios įmonės  komanda atlieka  langų ir durų sandarumo reguliavimo, guminių tarpinių keitimo kokybiškomis vokiškomis „Schlegel“ firmos poliuretano tarpinėmis, ventiliacijos vožtuvų (orlaidžių atmaina, padedanti išspręsti  patalpų vėdinimo problemas) įstatymo darbus.

Norint saugoti šilumą namuose  bei užtikrinti gerą ventiliaciją patalpose, būtina atkreipti dėmesį į esamas gumines tarpines.

Guminių tarpinių eksploatavimo  laikas 5–7 metai. Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą, patalpose pradeda kauptis drėgmė. Netinkamai eksploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, sukietėja, yra lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, tampa panašios į kramtomąją gumą, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko,  į patalpas lengvai patenka drėgmė.

Todėl būtina papildoma guminių tarpinių priežiūra.

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q- LON poliuretano tarpines.

Vokiškoms  „Schlegel“ firmos tarpinėms suteikiama  5 metų garantija. Tarpinės nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šioms tarpinėms nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Jos pasižymi žemu šilumos laidumo koeficientu (K) – 0.033w/mk, netraukia ir nepraleidžia drėgmės į patalpas.

Tarpinės atsparios ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams, todėl jums nebereikės perstatinėti langų mechanizmo  į vasaros ir žiemos režimus. Nors jūsų langams bus ir 10 metų, ir daugiau, jie vėl atliks savo funkcijas kaip nauji.

Jei jūsų langas uždarant ar atidarant nuolat už kažko kliūna ar lango rankenėlė sunkiai ar ne iki galo užsilenkia, tai požymis, kad jūsų langams  būtina  meistro pagalba.

Iki spalio 30 d.  vykdoma  akcija, per kurią teikiamos nemokamos  konsultacijos bei rekomendacijos. Išsikvietus mūsų specialistą taikysime nuolaidas darbams. Pas jus mūsų specialistas apsilankys nemokamai. Suteiksime nemokamas konsultacijas, jums tai nieko nekainuos. O kas pageidaus paslaugų, galės jas užsisakyti. Taip pat galite užsisakyti tik reikalingas medžiagas ir darbus atlikti patys. Darbus atliekame per 1–2 savaites. Tvarkant visus langus, bus taikomos nuolaidos  iki 30 proc.

Tel.: 8 604 24 268, 8 606 93229

 

 

 

 

www.remvalus.com

Komentarai

  • tokie ir specialistai, kad temoka tik tarpines keisti

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų