Laisvės aikštėje panevėžiečiai kalė inkilus

Laisvės aikštėje panevėžiečiai kalė inkilus

Panevėžyje, Laisvės aikštėje, mokiniai ir gyventojai rinkosi jau į tradicine tapusią akciją „Sukalk inkilą zylei“. „Ąžuolo“ progimnazijos mokytojo Romo Kupčinsko vadovaujamo Jaunųjų miško bičiulių būrelio „Miško meistreliai“ nariai į aikštę atsivežė 40 ruošinių inkilams.

Jaunųjų miško bičiulių būrelio„Miško meistreliai“ nariai Justinas Palionis, Egaras Žioba, Emilis Žemgulis, Ugnius Stripeikis, Kajus Saltonas, Kasparas Rimša, Arnas Makšancevas, Eividas Rinius šiemet padėjo miestiečiams sukalti inkilus Nuo pirmosios akcijos, vykusios prieš penketą metų, būrelio nariai panevėžiečiams jau bus padėję sukalti per 200 namelių paukščiams. Šiemet panevėžiečiai labai noriai prisijungė prie mokinių iniciatyvos – jaunieji meistrai net pritrūko ruošinių.

Kalti inkilus tapo atrakcija ir vaikams, ir senjorams. Mažiausiems akcijos dalyviams – vos šešeri, jiems įteiktas drožinėtas iš medžio margutis.

O kad darbas būtų ir smagi atrakcija, Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninio padalinio miško išteklių specialistas Vidas Petrauskas surengė viktoriną: „Ar pažįsti miško paukščius“.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų