Lagaminai kelionėms: kokius pataria rinktis ekspertai?

Lagaminai kelionėms: kokius pataria rinktis ekspertai?

Nors žodis kelionės šiandieniniame gyvenime skamba ne taip dažnai, kaip norėtume, dauguma žmonių pamažu planuoja atostogas. Vasarai artėjant visi nori pasilepinti, pamiršti rūpesčius ir darbus. Svarbu įsidėmėti, su kokiomis oro linijomis skrisite ir kokio dydžio lagaminą galėsite pasiimti su savimi. Atėjus laikui įsigyti naują, kokybišką, didelės talpos lagaminą, turime Zuza ekspertų patarimų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint įsigyti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį lagaminą. Yra daugybė lagaminų ir juos gaminančių įmonių, tad kaip nepasiklysti pasiūloje? Specialistai siūlo pirmiausia atsakyti į šį klausimą: ar dažniausiai keliaujate automobiliu ar lėktuvu? Jei turite sodybą, kurioje gyvensite kelias savaites ar ilgiau, jūsų automobiliui puikiai tiktų tekstiliniai lagaminai, nes juos bus patogiau laikyti bagažinėje. Be to, jei keliaujate traukiniu ar autobusu, toks lagaminas dažniausiai bus pastatytas ant specialaus stovo. Kaip išsirinkti tinkamiausią lagaminą ir į ką nepamiršti atkreipti dėmesio prieš perkant vieną internetu ar fizinėje parduotuvėje?

Kokio lagamino gali reikėti kelionei?

Jei keliaujate lėktuvu, ilgesniam laikui, kai reikia neštis labai sunkų lagaminą, pilną daiktų, rekomenduojama susirasti lagaminą kietu paviršiumi. Oro uoste tikrinant didesnius lagaminus jie patenka į lėktuvo bagažo skyrių, todėl juos galima šiek tiek stumdyti ir pakelti, kieto paviršiaus lagaminai yra atsparesni smūgiams nei tekstiliniai. Tačiau verta pastebėti, kad į kietesnio paviršiaus lagaminus telpa šiek tiek mažiau nei į tekstilinius, nes jie visiškai nesitampo ir „neišsiplečia“. Tačiau kraudamiesi daiktus į didelius lagaminus nepersistenkite ir pasitikrinkite didžiausią leistiną bagažo svorį. Jei viršysite nustatytus kilogramus, jums gali būti taikomas papildomas mokestis. Ruošiantis į kelionę svarbu atminti, kad svorį turi ne tik jūsų daiktai, bet ir pats lagaminas, todėl jei ieškote lengvesnio bagažo, rinkitės tekstilės gaminius. Lagaminas ant ratų – tikras išsigelbėjimas kiekvienam keliautojui, ypač jei tenka lakstyti iš vieno oro uosto galo į kitą, juk vėluojantis skrydis reiškia papildomą nerimą. Lagaminai gali turėti 2 arba 4 ratus. Keturių ratų bagažas patogiau „važiuoja“ lygiu paviršiumi, o dviejų ratų bagažas patogiau „važiuoja“ nelygiu paviršiumi. Taip pat rekomenduojama ieškoti lagaminų su atraminiais ratais, kurie palengvins jūsų keliones.

Lagamino rankenos ir užtrauktukai: ar jie svarbūs?

Bagažo spalvos pasirinkimas gali būti pati smagiausia prekių paieškos dalis. Lagaminų galima rasti įvairių spalvų ir raštų, tad norėdami, kad jūsų lagaminas išsiskirtų neprarandant akių, galite rinktis ryškių spalvų ir akį traukiančius lagaminus Zuza.lt elektroninėje parduotuvėje. Joje rasite visko: yra kelioniniai lagaminai, maži lagaminai, dideli lagaminai, rankiniai lagaminai, taip pat yra net ir skiltis lagaminai išpardavimas. Užsukite ir išskirinkite kokybišką lagaminą kelionei ir sutaupykite. Kitas lagaminų privalumas – galimybė reguliuoti rankenos ilgį. Beveik visi nauji bagažo modeliai turi šią funkciją, tačiau jei internetinės parduotuvės asortimento nuotraukoje matote lagaminą su aiškiai matoma rankena, patikrinkite specifikacijas, ar rankena yra reguliuojama. Rankena lagaminų dėžutės viduje yra vienas iš kokybiškiausių sprendimų, užtikrinančių gerą lagamino stovėjimą ir tvirtumą. Taip pat, ieškodami lagamino, būtinai atkreipkite dėmesį į jo užtrauktukus. Mažiausiai genda metaliniai užtrauktukai, jie yra patvarūs ir neužsikabins. Taip pat kai kurie lagaminai turi spynas, kurias galima užrakinti specialiu deriniu. Kurdami kodą, kurį žinote tik jūs, pasistenkite jį atsiminti, kitaip dėl lagamino užrakto kelionė gali pablogėti.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų