DELFI nuotr.

Kvitų žaidime daugiau nei 1000 laimingųjų

Kvitų žaidime daugiau nei 1000 laimingųjų

Gyventojai Kvitų žaidime užregistravo per 2 mln. 700 tūkst. kvitų, per dieną užregistruojama apie 10 tūkst. kvitų

Valstybinė mokesčių inspekcijos duomenimis, nuo Kvitų žaidimo starto 2017 m. lapkritį, paskelbta daugiau nei 1000 laimingųjų kvitų, kurių savininkams bendrai išdalinta apie 220 tūkst. eurų prizinis fondas. Pastebima, kad regioninis laimėtojų pasiskirstymas glaudžiai siejasi su savivaldybių gyventojų skaičiumi, tačiau Kvitų žaidime išskirtine sėkme pasižymi ir Mažeikių, Plungės, Radviliškio, Kėdainių bei Klaipėdos rajonų gyventojai.

„VMI Kvitų žaidime paskelbta 1140 savaitinių prizų laimėtojų, pasidalinusių apie 150 tūkst. eurų prizinį fondą, bei 15 laimėtojų, kuriems skirti mėnesio prizai po 5000 eurų. Džiugu, kad vasario mėnesį atnaujinus Kvitų žaidimo taisykles, t. y. padidinus bendrą prizinį fondą bei dešimteriopai išauginus savaitinių prizų skaičių, kilstelėjo ir dalyvaujančių gyventojų aktyvumas. Iki pokyčių per dieną žaidimo sistemoje gyventojai užregistruodavo iki 5 tūkst. kvitų, po pokyčių – užregistruojama nuo 8 iki 10 tūkst. kvitų“, – teigia VMI Kvitų žaidimo projekto vadovas Rolandas Puncevičius.

Šiuo metu žaidime nedideliu skirtumu daugiau užregistruota už įvairias įsigytas paslaugas gautų kvitų, tačiau vis aktyviau registruojami ir už prekes gauti kvitai. „Norime pakviesti gyventojus drąsiau registruoti kvitus ir už įvairias, ne tik turgavietėse ar mažose parduotuvėse įsigytas prekes – praplėtus žaidime galinčių dalyvauti prekybos vietų sąrašą, dalyvauja už visas prekes gauti kvitai, su vieninteliu apribojimu: žaidime nedalyvauja tik 6-ių didžiausių prekybos tinklų parduotuvėse gauti kvitai1“, – pasakoja R. Puncevičius, primindamas, kad žaidime gali laimėti bet kuris kvitas, nepriklausomai nuo įsigytų prekių ar paslaugų sumos, jei ji lygi ar didesnė nei 1 euras. Paskutinį mėnesio prizą laimingajam gyventojui atnešęs kvitas gautas už viešojo maitinimo paslaugas. Vos 7 eurus kainavęs patiekalas ir gėrimo stiklinė sudalyvavus Kvitų žaidime vilniečiui virto piniginiu 5000 eurų prizu.

Žaidime kartu su kitais šeimos nariais dalyvaujanti ir kovo mėnesį savaitinį prizą laimėjusi Kaišiadorių miesto gyventoja pasakoja, kad užregistruoti gautus kvitus jiems tapo jau kone įprasta praktika. Visa šeima dalyvauja registruojant kvitus jau beveik nuo Kvitų žaidimo pradžios, kai apie jį žiūrint televiziją išgirdo kaišiadorietės vyras. Tuo tarpu neseniai savaitinį prizą laimėjusi mokytoja iš Varėnos teigia apie Kvitų žaidimą sužinojusi iš kolegų ir bent po kelis kvitus užregistruojanti kiekvieną savaitę. Laimingąjį kvitą gyventoja gavo įsigijus įvairių maisto gaminių iš individualią veiklą vykdančio asmens už 18 eurų sumą.

VMI atstovo teigimu, kasdien kvitų registravimui laiko neturintiems gyventojams rekomendacija itin paprasta: per savaitę piniginėje susikaupusius kvitus galima užregistruoti ir sekmadienio ar pirmadienio vakarą – tokiu būdu šie kvitai dalyvaus artimiausioje loterijoje ir galbūt pateks į kiekvieną antradienį skelbiamų laimėtojų šimtuką. Laimingųjų kvitų savininkai asmeniškai informuojami trumpąja SMS žinute, kvito registracijos lauke nurodytu mobiliojo telefono numeriu.

Žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus, pažymėtus Fiskaliniu logotipu „LTF“, kurių suma ne mažesnė nei 1 euras.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų