I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Kviečia teikti kandidatūras Metų panevėžiečių nominacijoms

Kviečia teikti kandidatūras Metų panevėžiečių nominacijoms

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia aktyviai teikti kandidatūras Metų panevėžiečių nominacijoms – jų laukiama iki gruodžio 1 d. Būtinai nurodykite asmens vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinkite viso gyvenimo darbus.

Raštu pateiktos kandidatūros registruojamos Savivaldybės priimamajame (įėjimas iš Vilniaus g. pusės), 105 kabinete. Pasiūlymus Metų panevėžiečio vardui suteikti galima palikti ir prie Savivaldybės centrinio įėjimo (Laisvės a. 20, Panevėžys) įrengtoje pašto dėžutėje, skirtoje gyventojų prašymams, raštams ar kitiems dokumentams pateikti, taip pat siųsti el. paštu komunikacija@panevezys.lt arba skambinti tel. (8 45) 501 348.

Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui kalendoriniais metais bus išrinkti ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Jie apdovanojami už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

2021-ųjų Metų panevėžiečiai tradiciškai bus apdovanoti Juozo Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.
Primename, kad 2020-ųjų Metų panevėžiečiais tapo Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas chirurgas Rimvydas Tumas, Panevėžio švietimo centro direktorė Asta Malčiauskienė, UAB „Naftėnas“ generalinis direktorius Dainius Janėnas, Juozo Miltinio dramos teatro meno vadovas, režisierius Aleksandras Špilevojus ir aktorius, renginių vedėjas Gintaras Mikalauskas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų