KVĖPUOKITE ŠVARIU ORU BE VIRUSŲ IR BAKTERIJŲ NET IR UŽDAROSE PATALPOSE

KVĖPUOKITE ŠVARIU ORU BE VIRUSŲ IR BAKTERIJŲ NET IR UŽDAROSE PATALPOSE

Visas pasaulis, kartu ir Lietuva, susiduria su nauja grėsme ir nepažįstamu pavojumi. Kyla natūrali baimė ir daugybė klausimų – kaip apsisaugoti nuo siaučiančio viruso, kas gali padėti, ką privalau daryti kaskart išėjęs iš namų ir kaip elgtis grįžus į juos? O ką daryti, jeigu vis dėlto negaliu atsiriboti ir tenka dirbti bendrose patalpose su kitais žmonėmis?

Kasdien mums primenama apie asmens higieną, dažną rankų plovimą, įvairių paviršių valymą ir dezinfekavimą. Tačiau pamirštama pabrėžti, kad itin svarbi oro, kuriuo kvėpuojame kasdien, kokybė ir švara. Efektyvi ir itin paprasta priemonė dezinfekuoti uždarų patalpų orą – oro jonizatorius „iVentus“, skleidžiantis ultravioletinę (UV) spinduliuotę.

 Kuo naudingas oro jonizatorius?

Nuo to, kokiu oru kvėpuojame, priklauso mūsų savijauta. Ypač šiuo metu, kai daugelis esame priversti leisti namuose labai daug laiko. Žinoma, pirmiausia būtina kuo dažniau vėdinti patalpas. Tačiau dažniausiai to neužtenka, kad jaustumėmės saugūs. Oro jonizatorius su UV spinduliuotės funkcija išvalo ir dezinfekuoja patalpų orą, pašalindamas virusus, bakterijas, alergenus, dulkes, grybelius, žiedadulkes, naminių gyvūnų plaukelius.

Apie šį prietaisą turėtų pamąstyti ir nemažai laiko praleidžiantieji patalpoje, kur nuolat veikia daug kompiuterių ar kitų prietaisų, kurių stiprus elektrostatinį krūvis sukuria teigiamų krūvių įtampą. Pastatytas šalia kompiuterio ar televizoriaus ekrano, jonizatorius sumažins šių laukų poveikį net 5–10 kartų. Tai labai aktualu ir šiomis dienomis, kai daugelis ir dirbame, ir gyvename, ir miegame vienoje patalpoje.

Kaip veikia oro jonizatorius?

Oro jonizatoriaus veikimo principas paprastas – oro srautui einant per jonizatoriaus bloką, ore esančios žmogaus akimi nematomos, bet orą teršiančios dalelės įgyja neigiamą krūvį ir nusėda ant elektroninio filtro plokštelių, kurios yra įkrautos teigiamu krūviu. Taip susidaro neigiami deguonies aerojonai, naudingi žmogui. Oras patalpoje tampa grynas, kaip po lietaus, atsiranda lengvumo pojūtis. Oro jonizatorius neturi keičiamų filtrų, todėl tai vienkartinė investicija į savo sveikatą visam gyvenimui.

Papildoma UV spinduliavimo funkcija – kuo ji vertinga siaučiant virusui?

Oro jonizatorius „iVentus“ turi papildomą UV spinduliavimo funkciją, o, kaip žinoma, ultravioletiniai spinduliai pasižymi mikroorganizmus bei virusus naikinančiomis savybėmis.

Ultravioletinė lempa naikina virusų, mikrobų, bakterijų, dumblių ir įvairių grybelių DNR ir taip užkerta kelią jų augimui bei dauginimuisi. Taigi išgrynina bei dezinfekuoja orą nenaudojant jokių cheminių produktų.

Oro jonizatoriuose su UV funkcija trumpųjų bangų UV spindulių spektras yra labai ribotas ir nekelia pavojaus žmonių sveikatai. Tačiau virusai ir bakterijos yra gerokai mažesni nei žmogaus ląstelės, tad trumpųjų bangų UV spinduliuotė gali pasiekti jų DNR ir sunaikinti, taip apsaugodama mus nuo viruso.

Tad oro jonizatorių su UV spinduliavimo funkcija naudojimas uždarose patalpose yra saugus ir efektyvus būdas apriboti oru perduodamų virusinių ligų plitimą.

 Padarykime viską, kas priklauso nuo mūsų, kad apsisaugotume patys ir apsaugotume aplinkinius nuo šių dienų pavojų: rūpinkimės asmenine higiena, paviršių dezinfekcija bei nepamirškime pasirūpinti oro, kuriuo kvėpuojame, dezinfekcija ir kokybe!

 Oro jonizatorius galite įsigyti www.vandensjonizatoriai.lt Tel. 8-655-35398

 

Komentarai

  • Kur to švaraus oro berasi. medžius išpjauna, sveikatingumui blogiau. O kadaise Panevėžys buvo vadinamas žaliuoju miestu

  • O dabar Panevėžys vadinsis Betoninių plokščių miestas…

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų