Delfi nuotr.

Kuriozinė situacija: apie pavogtą dviratį pranešusi R.Juknevičienė, jį rado užkrautą daiktais

Kuriozinė situacija: apie pavogtą dviratį pranešusi R.Juknevičienė, jį rado užkrautą daiktais

Panevėžyje gimsta nauja politinė tradicija – sukelti ant kojų policiją dėl neįprastose vietose paliktų ir pamirštų daiktų.

Savaitgalį į tokią kuriozinę situaciją pateko Seimo narė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio skyriaus pirmininkė Rasa Juknevičienė. Ji šeštadienį policijos pareigūnams pranešė apie iš savo sodybos Tiltagalių kaime galbūt pavogtą nepigų dviratį „Panther Sophy“. Materialinį nuostolį seimūnė įvertino 300 eurų.

Vėliau paaiškėjo, kad aliarmas netikras. Dviračio įprastoje vietoje pasigedusi politikė kitos dienos rytą jį rado ūkiniame pastate tiesiog užkrautą daiktais.

„Galvojau galvojau visaip ir sumaniau apžiūrėti vietas, kur dviračio nepaliekam. Pas mus vyksta remontas. Ūkinio pastato durys užstatytos statybininkų įrankiais, nė galvoje, kad ten kas nors galėtų eiti. O pasirodo, kad patys statybininkai tą dviratį ten įvedė ir duris užrėmė savo įrankiais bei stelažais. Įprastoje vietoje jis darbininkams tiesiog trukdė“, – situaciją aiškino R. Juknevičienė.

Seimo narė sako, kad, neradusi dviračio, nesunkiai patikėjo galėjusi būti apvogta.

„Vagysčių būta ir prieš keletą metų. Ir mano brolio sodyboje, ir pas mus vagys buvo apsilankę“, – guodėsi politikė.

Tik tvirtina nemaniusi, kad dėl dviračio sulauks tiek žiniasklaidos dėmesio.

„Nėra įdomesnių naujienų? Man keista, kad toks susidomėjimas. Turbūt reikės kitą kartą į policiją nebesikreipti“, – svarstė.

Netikrą aliarmą Panevėžyje praėjusį rudenį buvo sukėlęs ir Panevėžio socialdemokratų lyderis Egidijus Gaidamavičius, kai Laisvės aikštėje, prie miesto Savivaldybės, nerado savo naujojo visureigio. Politikui puolus skambinti bendruoju pagalbos telefonu, netrukus prisistatė policijos pareigūnai. Šie socialdemokratą apvežiojo Panevėžio gatvėmis, tačiau visureigio neaptiko.

E. Gaidamavičius užblokavo automobilyje paliktas degalų, banko korteles ir nuvažiavo į policijos komisariatą rašyti pareiškimo. Tačiau jo nebeprireikė. Mieste tąsyk patruliuojantys policijos pareigūnai pražuvusį visureigį pastebėjo stovintį pačiame centre, J. Urbšio gatvėje.

Paaiškėjo, kad vagys čia niekuo dėti – pats politikas pamiršo 2015 metų apie 70 tūkst. eurų kainuojantį visureigį „Jeep Grand Cherokee“ pastatęs kitoje miesto vietoje.

Į Seimo narius Panevėžyje tuo metu kandidatavęs E. Gaidamavičius neigė policiją ant kojų sukėlęs norėdamas dėmesio ir kaltę dėl šio įvykio vertė nuovargiui, įtampai bei nemigai prieš rinkimus.

Komentarai

  • kosmaras

  • Gera seimo nares atmintis, tik seime ir tinka dirbti.

  • Visi senstam, atmintis silpnėja… bandė saugiai padėt ir pamiršo…

  • jukneviciene kaip sena plokstele nei pritilditi nei sustabdyti

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų