Kuo ypatingas priglaistomas difuzorius?

Kuo ypatingas priglaistomas difuzorius?

Patalpose, kuriose yra integruotos šildymo ir vėdinimo sistemos, reikia naudoti ir vieno ar kito tipo difuzorių. Difuzoriai atlieka oro srauto paskirstymo vidaus erdvėje paskirtį, todėl tai yra labai svarbi, ŠVOK sistemų sudedamoji dalis. Vartotojai, kurie nori turėti ne tik funkcionalią, bet ir kuo mažiau į akis krentančią vėdinimo sistemą, dažniausiai renkasi ne standartinius, o berėmius, dar kitaip vadinamus priglaistomus difuzorius. Tiesą sakant, priglaistomi difuzoriai šiais laikais sulaukia daugiausiai dėmesio ir palankiausių vartotojų atsiliepimų. Kuo ypatingi šie gaminiai ir kokius privalumus jie suteikia?

Pagrindiniai skirtumai tarp standartinių ir priglaistomų difuzorių

Visus difuzorius galima suskirstyti į du pagrindinius tipus – rėminius ir berėmius. Iš esmės, abiejų tipų difuzoriai atlieka tą pačią paskirtį. Jie tolygiai paskirsto orą patalpoje ir tokiu būdu užtikrina geresnę oro kokybę ir didesnį komfortą. Priglaistomi, kitaip vadinami berėmiai difuzoriai yra laikomi pažangesne standartinių, rėminių difuzorių alternatyva, kuri atlieka tą pačią funkciją, tačiau užtikrina estetiškai patrauklesnį rezultatą.

Esminiai priglaistomų difuzorių privalumai

Priežasčių, kodėl verta investuoti į priglaistomus, o ne į standartinius difuzorius yra tikrai nemažai. Visgi, pagrindinės priežastys, dėl kurių vartotojai vis dažniau renkasi būtent šio tipo difuzorius yra šios:

  • Geresnė estetika. Berėmiai difuzoriai yra sukurti taip, kad susilietų su lubomis. Šio tipo difuzorių beveik neįmanoma pastebėti, todėl jie visiškai nepakenkia patalpų estetikai. Standartiniai difuzoriai įprastai turi masyvesnį, akivaizdžiai į akis krentantį rėmą, kuris gali neigiamai paveikti vidaus patalpų estetines savybes.
  • Universalumas. Berėmius difuzorius galima nudažyti lygiai taip pat, kaip gipso plokštes ar kitas lubų konstrukcijas. Dėl šios priežasties juos galima efektyviai užmaskuoti ir visiškai sulieti su paviršiumi.
  • Patvarumas. Rėmą turintys difuzoriai savo sandaroje įprastai turi plastiko, plieno bei kitų, rūdims, ar, sakykim, senėjimui neatsparių medžiagų. Berėmiai difuzoriai įprastai yra gipsiniai ir vienalyčiai, todėl jie yra atsparesni laiko poveikiui ir įvairiems aplinkos veiksniams.
  • Lengvas montavimo procesas. Šio tipo difuzorius montuoti labai paprasta ir patogu. Kitaip nei rėminius difuzorius, priglaistomus gaminius galima sumontuoti vienu etapu. Be to, visi tvirtinamieji elementai yra įlieti į pačio difuzoriaus korpusą, todėl priglaistomas difuzorius leidžia išvengti ir gręžimo ar klijavimo darbų poreikio.

Papildomos naudos, kurias užtikrina inovatyvūs priglaistomi gaminiai

Dažniausiai priglaistomi difuzoriai yra pasirenkami dėl estetinių priežasčių. Visgi, jie suteikia ir papildomos naudos. Pasirinkus šio tipo difuzorius, galima džiaugtis ir šiais pranašumais:

  • Ilga tarnavimo trukme. Žinoma, tiek rėminių, tiek berėmių difuzorių kokybė ir ilgaamžiškumo rodikliai gali skirtis. Visgi, gerai žinomų, patikimų gamintojų priglaistomi difuzoriai džiugina tikrai ilga tarnavimo trukme, siekiančia 13 – 15 metų ar net ilgiau.
  • Tylus veikimas. Net ir patys galingiausi priglaistomi difuzoriai tikrai nekelia didelio triukšmo ir savo paskirtį atlieka labai tyliai. Dėl šios priežasties, tokio tipo difuzorius, sėkmingai galima integruoti ir ypatingos tylos reikalaujančiose vidaus erdvėse, sakykim, biuruose, konferencijų salėse ir pan.
  • Plačiomis pritaikymo galimybėmis. Tokių gaminių pasiūloje galima rasti ne tik gipsinėmis, bet ir įtempiamoms bei visų kitų tipų luboms tinkančius difuzorius.

Ieškote kokybiško, patikimo, puikią vidaus erdvių estetiką užtikrinančio berėmio difuzoriaus? Mimeta.lt asortimente be didelių pastangų galite išsirinkti Jums tinkamus priglaistomus difuzorius​​​​​​​ ir tik pačiomis palankiausiomis kainomis. Čia parduodami ERGOVENT prekės ženklu pažymėti gaminiai, kurie visada sulaukia itin palankių ekspertų vertinimų. Taigi, jeigu ieškote geros kokybės už racionalią kainą, Mimeta.lt priglaistomų difuzorių pasiūla tikrai nenusivilsite.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų