KTU žada stiprinti pozicijas regione

KTU žada stiprinti pozicijas regione

Apsilankęs Panevėžyje, Kauno technologijos universiteto (KTU) rektorius profesorius, chemijos inžinerijos mokslų daktaras Eugenijus Valatka aiškiai ir nedviprasmiškai leido suprasti, kad KTU nežada trauktis iš Panevėžio, o atvirkščiai, siekia stiprinti savo pozicijas regione.

Pasak KTU PTF dekanės prof. dr. Daivos Žostautienės tai buvo džiuginanti ir pozityviai nuteikianti žinutė dėl KTU perspektyvų Panevėžyje. „Taip būtų stiprinama ir gerinama Aukštaitijos sostinės ir Panevėžio regiono ekosistema, kuri taptų dar labiau patraukli investuotojams, verslui bei joje gyvenantiems žmonėms“, – sakė D. Žostautienė.

Prof. Eugenijus Valatka savo pasisakymuose pabrėžė, kad norėtųsi daugiau pozityvumo ir susitelkimo iš visų suinteresuotų pusių, siekiant bendrų tikslų, nes tik tuomet galima tikėtis gerų rezultatų.

„Džiaugiamės aiškia ir mums palankia rektoriaus pozicija. Šią žinią su džiaugsmu sutiko miesto verslininkai, savivaldybės bei mokslo visuomenė“, – sakė mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Petras Luomanas.

Prof. Eugenijus Valatka KTU rektoriaus pareigas pradėjo eiti nuo rugpjūčio 10 dienos ir tai buvo pirmasis oficialus KTU rektoriaus vizitas Panevėžyje. Jis susitiko su Panevėžį atstovaujančiais Seimo nariais ir Panevėžio miesto savivaldybės atstovais, taip pat su verslo ir pramonės atstovais, apsilankė Panevėžio kolegijoje bei susitiko su KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTF) bendruomene.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų