KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete startuoja nauja 3 metų trukmės studijų programa – Vadyba

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete startuoja nauja 3 metų trukmės studijų programa – Vadyba

2019 m. rugsėjį Kauno technologijos universiteto (KTU) Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (PTVF) startuoja nauja bakalauro verslo ir viešosios vadybos krypties studijų programa – Vadyba. Tai viena iš vadybos programų Lietuvoje, kurios trukmė – treji metai. Ištęstinių studijų studentams studijos truks 4,5 metų, o paskaitos vyks vakarais arba savaitgaliais.

„Intensyvus ir nuoširdus darbas su verslo atstovais, įsiklausymas į jų poreikius bei būsimų studentų lūkesčius paskatino parengti naują bakalauro studijų programą, kuri sulaukė teigiamo SKVC įvertinimo. Šios programos išskirtinumas – socialinių ir technologinių mokslų dermė, kai studentai turi galimybę vystyti inovacinius gebėjimus, pasirenkant tarpdisciplininius modulius, tokius kaip Produkto vystymo projektas arba Technologinio profilio gamybos skaitmeninimas, orientuotus į gamybos skaitmeninimo procesų išmanymą“, – sakė Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto dekanė prof. dr. Daiva Žostautienė. Studentai studijuodami turės galimybę rinktis vieną iš specializacijų – Kokybės vadyba arba Pardavimų vadyba.

Pasak Panevėžio regiono plėtros tarybos pirmininko Gintauto Gegužinsko, remiantis 2018 m. įsidarbinimo galimybių barometru, rengiamu Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Panevėžio apskrityje paklausiausiomis specialybėmis išlieka pardavimo specialistai, administratoriai, vadybininkai, o sėkmingas universiteto, įmonių ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimas gali užtikrinti, kad studijas baigę absolventai įsilies į darbo rinką ir kurs pridėtinę vertę regionui ir Lietuvai.

„Regionų centruose veiklą vykdantis universitetas yra būtina sąlyga regionams stiprinti, nes tik tokiu būdu galime gabius jaunus žmones išsaugoti regione. Dėl demografinių ir socialinių veiksnių (jaunimo trauka į Vilnių, mokyklų abiturientų studijos užsienio universitetuose, studijuojančio jaunimo mobilumas į kitas užsienio šalis ir pan.) darbdaviai sunkiai randa kvalifikuotos darbo jėgos, o perspektyvinė vietos pramonės įmonių plėtra, susijusi su Pramonė 4.0 vizijos diegimu, be universitetinio lygio specialistų neįmanoma“, – įsitikinęs G. Gegužinskas.

Kviečiame prisijungti prie Vadybos programos studijų KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (PTVF). Antrasis priėmimo į bakalauro studijų etapas vyks 2019 rugpjūčio 1 d. ir tęsis iki 2019 rugpjūčio 3 d. Papildomas priėmimas bus vykdomas 2019 rugpjūčio 12–15 dienomis.

Kontaktai pasiteirauti:

el. p. ptvf.priemimas@ktu.lt

Tel. +370 612 38 080; +370 685 96 470

Nemuno g. 33-203, Panevėžys

Daugiau informacijos: https://ptvf.ktu.edu/

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų