Kritikuoja „pavojingą“ ginkluotės tiekimą Ukrainai

Kritikuoja „pavojingą“ ginkluotės tiekimą Ukrainai

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas ketvirtadienį apkaltino Europos Sąjungą (ES) ir kitas šalis, kad šios „pavojingai“ remia ginkluotės tiekimą Ukrainai, kuri šiuo metu priešinasi tūkstančių Rusijos karių puolimui.

„Stebime savo kolegų Vakaruose, įskaitant ES, pavojingą elgesį, kuris pažeidžia visus jų vadinamuosius principus ir vertybes bei skatina letalinės ginkluotės tiekimą Ukrainai“, – S. Lavrovas teigė per spaudos konferenciją, surengtą po jo susitikimo su Ukrainos užsienio reikalų ministru Dmytro Kuleba.

S. Lavrovas taip pat pareiškė, kad pietiniame Ukrainos Mariupolio uostamiestyje užpulta ligoninė buvo nacionalistų karinė bazė.

„Šiuos gimdymo namus jau seniai yra užėmęs batalionas „Azov“ ir kiti radikalai. Jie išvijo gimdyves, slaugytojas ir visą personalą. Tai buvo ultraradikalų bataliono „Azov“ bazė“, – sakė S. Lavrovas po derybų Turkijoje.

S. Lavrovas per spaudos konferenciją taip pat prakalbo apie Vakarų sankcijas ir nurodė, kad „su jomis susitvarkys“.

„Esame susidoroję su sunkumais įvairiais istorijos tarpsniais“, – rėžė S. Lavrovas.

Pasak jo, Rusija nelaiko Vakarų „patikimu partneriu“, nes jie „išduos bet ką ir savo pačių vertybes“.

„Galiu jus patikinti, kad susitvarkysime ir darysime viską, kad niekuomet nebūtume priklausomi nuo Vakarų“, – pridūrė S. Lavrovas.

Komentarai

  • Šioje nuotraukoje matome vieną iš didžiausių pasaulio istorijoje patologinių melagių .

  • cia ORKOS snukis

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų