Nuo teatro nukritęs nemenkas gabalas apdailos žmonėms kelia nerimą. M. Garucko nuotr.

Krintanti apdaila gąsdina gyventojus

Krintanti apdaila gąsdina gyventojus

 

Šiomis dienomis nuo J. Miltinio dramos teatro bokšto nukrito nemenkas gabalas dekoratyvinio tinko. Sunerimę gyventojai apie tai informavo ir miesto Savivaldybę. Teatro direktorius Leonas Blėdis sako suprantantis žmonių nerimą, kad kokia atplaiša nenukristų ant galvos, ir patikino, kad situacija žinoma.

„Galiu pasakyti, kad reaguojame, tvarkome. Tikrai matome ir rūpinamės. Apie tai informuoti visi, kas turi būti informuoti“, – sako jis.

Pasak direktoriaus, sunku pasakyti, kodėl taip nutiko. Kol situacija aiškinamasi, plačiau komentuoti jis nenorėjo.

„Nenoriu kalbėti, kas nutikę konkrečiai, kol neturiu tikslių atsakymų“, – sako L. Blėdis.

Šio bokšto renovacija daryta prieš dešimtmetį. Tikslaus termino, kada siena bus sutvarkyta, teatro vadovas sako kol kas nežinantis, tačiau patikino, kad stengiamasi tai padaryti kuo greičiau.

Panevėžio savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vedėjas Dalius Vadluga sako gavęs pranešimą iš gyventojų. Informacija perduota statinių priežiūros specialistui, kuris įvertins situaciją ir tada bus sprendžiama, ką daryti. D. Vadluga spėja, kad tikriausiai bus surašytas reikalavimas tvarkytis ir aiškinamasi, kas užregistruotas kaip pastato savininkas.

„Situacija žinoma ir į tai reaguojama“, – sako jis.

Teatras yra Kultūros ministerijos žinioje. Pasak vedėjo, net jei įstaiga nėra savivaldybės, galima reikalauti susitvarkyti, kad pastatas nekeltų pavojaus gyventojams.

Komentarai

  • nusispjaut i apdaila,svarbu veliava brangi

    • pasakei – kaip į vandenį paperdei

  • DEL VELIAVOS KELIAMU VIBRACIJOS APKROVU IR TURIME KA TURIME…

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų