Krekenavos agrofirma ketina pradėti prekiauti Lenkijoje

Krekenavos agrofirma ketina pradėti prekiauti Lenkijoje

Lietuvos mėsos perdirbėja Krekenavos agrofirma pagrindiniuose lietuvių apsipirkimo centruose Lenkijoje – Seinuose, Suvalkuose ir galbūt Augustave – šiais metais atidarys savo didmeninės prekybos bazes arba parduotuves ir siūlys lietuviams važiuoti ten apsipirkti, rašo „Verslo žinios“.

„Mums pigiau produkciją nuvežti į Suvalkus nei į Klaipėdą. Lenkijoje prekybos reguliavimo mechanizmai paprastesni, elektros energija pigesnė, darbo kaštai panašūs kaip ir pas mus. Apskaičiavome, kad dėl kaimynystėje taikomo lengvatinio PVM ir didmeninių kainų į Lenkiją plūstantiems lietuviams šviežią mėsą ir jos gaminius pajėgsime pardavinėti 20-30 proc. pigiau nei Lietuvos prekybos tinkluose. Jau vien dėl mokesčių bazės produktai atpigs 16 procentų. Ir greičiausiai net pigiau nei Lenkijos parduotuvėse“, – skaičiuoja Krekenavos agrofirmos generalinis direktorius Linas Grikšas.

Šiandien Lenkijai tenkančio Krekenavos agrofirmos gamybos eksporto dalis pagal vertę sudaro vos 2proc., atitinkamai ji užima apie 5 proc. eksporto krepšelio. L.Grikšas skaičiuoja, kad naujoji veikla pirmaisiais metais Lenkijai tenkančią prekybos dalį turėtų bent padvigubinti.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Komentarai

  • Dienos anekdotas. Lietuviai važiuos į Lenkiją lietuviškos mėsos.

  • Gal ir teisingai direktorius samprotauja – pagyvensim, pamatysim…

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų