G. Kartano nuotr.

Krašto pramonininkai įvertino geriausiuosius

Krašto pramonininkai įvertino geriausiuosius

Panevėžio krašto pramonininkų asociacija jau ketvirtus metus iš eilės pagerbia inovatyviausius, sumaniausius, pilietiškiausius, atsakingiausius savo krašto bendruomenės narius, labiausiai garsinusius Panevėžio vardą.

Šio krašto verslo tradicija jau tapusios „Metų inovacijos“, „Metų plėtros“ ir „Metų socialiai atsakingos įmonės“ nominacijos paskelbtos ir praėjusią savaitę.

Šįmet tarp apdovanotųjų ne tik verslo įmonės, kūrusios inovacijas, vykdžiusios plėtrą ir prisidėjusios prie miesto projektų. Nominantų būryje – ir medicinos darbuotojas, metų Savivaldybės tarnautojas, metų kultūros darbuotojas bei metų švietimo darbuotojas.

„Pramonininkai yra miesto bendruomenės dalis, todėl norime atiduoti pagarbą ir kitiems jos nariams – medicinos, švietimo, kultūros, kitų sričių aktyviems, iniciatyviems žmonėms“, – sako Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos direktorius Rimantas Serva.

Anot jo, natūralu, kad verslo logika – uždirbti, kad galėtų išlaikyti darbo vietas, kurti naujas, mokėti mokesčius į valstybės biudžetą. Tačiau socialiai atsakingas ir galimybių turintis verslas nėra pasyvus visuomeninio gyvenimo stebėtojas. Daug verslo įmonių dirba nesigarsindamos, tyliai paremdamos prasmingas visuomenines iniciatyvas, bendruomenei naudingus projektus.

Galerija

 

Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos rengiami apdovanojimai ir skirti padėkoti įmonėms už jų indėlį į bendruomenės gerovę.

Iš būrio kandidatų, kuriuos pateikė ekspertai, nominantus išrinko Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos valdybos nariai.

Inovatyvūs ir socialiai atsakingi

Nominaciją „Metų plėtra“ pelnė bendrovė „AQ Wiring Systems“. Tokio įvertinimo įmonė sulaukė už darbo vietų kūrimą, naujos gamyklos atidarymą Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje.

„Metų socialiai atsakingos įmonės“ apdovanojimu pagerbta bendrovė TPA – už Panevėžio robotikos centrui „RoboLabas“ padovanotus didelės vertės technologinių procesų valdymo laboratorijos įrenginius su programine įranga, kur vienu metu net šešios moksleivių grupės galės mokytis, kaip valdyti gamybą, įgaus žinių apie automatizavimą, elektrotechniką.

Nominacija „Metų inovacija“ įvertinta bendrovė ADAX už naujieną rinkoje – nešiojamojo vidaus patalpų elektrinio šildytuvo su WiFi funkcija „ADAX Vilje VG1120WTB“ sukūrimą. Šis panevėžiečių gaminys 2021 m. Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamame kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys“ apdovanotas aukso medaliu.

Panevėžio pramonininkų asociacijos apdovanotus krašto inovatyviausius, sumaniausius, pilietiškiausius, atsakingiausius bendruomenės narius pagerbė į iškilmingą vakarą atvykę svečiai. G. Kartano nuotr.

Pavyzdžiai savo srityse

Panevėžio krašto pramonininkų asociacija pagerbia ne tik inovatyvų, modernų, socialiai atsakingą verslą, bet ir panevėžiečius, prisidedančius prie savo krašto teigiamų pokyčių, esančius pavyzdžiais savo profesijos srityje.

Už naują kultūrinį gūsį Panevėžio mieste, mokslo, pramonės ir meno sąjungą įgyvendinant projektus „Dabarties ekranas“, „Vandens veidas“ „Metų kultūros darbuotojos“ nominaciją šįmet pelnė Vaida Andrijauskaitė.

Metų medicinos darbuotojo apdovanojimas įteiktas Kęstučiui Kučinskui. Nuo 1991-ųjų Respublikinės Panevėžio ligoninės Akių ligų skyriui vadovaujantis medikas įvertinimą pelnė už indėlį į oftalmologijos plėtrą Panevėžio regione.

Metų švietimo darbuotoja tapo Brigita Stanikūnienė, Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studijų prodekanė, Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos narė, daug prisidedanti prie studijų programų kūrimo ir studijų organizavimo, demonstruojanti lyderystės ir komandinio darbo gebėjimus, kad drauge su studentais, dėstytojais, socialiniais partneriais būtų įgyvendintos studijų programos, kurios atlieptų naujausius aukštojo mokslo programų kūrimo nuostatus ir rinkos tendencijas.

O „Metų Savivaldybės tarnautojo“ nominacija įvertintas Panevėžio savivaldybės Miesto plėtros skyriaus projektų vadovas Vytautas Kalinauskas už iniciatyvumą ir pastangas, įkuriant ir plėtojant jaunųjų kūrėjų pamėgtą erdvę – robotikos centrą „RoboLabas“ bei modernių technologijų STEAM centrą, kuriame, bendradarbiaujant mokslininkams, savivaldybėms, verslininkams, sudarytos sąlygos mokiniams atlikti tyrimus, konstruoti, modeliuoti ir susipažinti su mokslo inovacijomis.

Jaukaus vakaro dalyviams koncertavo Panevėžio muzikos mokyklos džiazinio dainavimo studijos, vadovaujamos Jorūnės Jakubėnienės, atlikėjai. G. Kartano nuotr.

Padėka už bendrystę

Į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją pasveikinti nominantų ir Panevėžio pramonininkų bendruomenės atvyko Lietuvos pramonininkų konfederacijos generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius, konfederacijos viceprezidentas ir Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos prezidentas Mantas Gudas.

„Pramonininkų konfederacija visuomet noriai įsijungia į miesto gyvenimą, konstruktyviai bendradarbiauja su Savivaldybe ir dirba tam, kad miestas būtų patogus, patrauklus ir perspektyvus verslui bei panevėžiečiams. Dėkoju jums už bendradarbiavimą, dėkoju, kad ne tik kuriate verslą ir darbo vietas, tačiau įsitraukiate į įvairiausias iniciatyvas, kad pastebite ir pagerbiate miestą kuriančius panevėžiečius“, – sveikino Panevėžio savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

G. Kartano nuotraukos

Galerija

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų