„Krapų“ byloje išleido orą

„Krapų“ byloje išleido orą

Ironiškai vadinta krapų byla, kurioje Panevėžio meras Rytis Račkauskas kaltintas prekyba poveikiu ir piktnaudžiavimu, subliūško.

Vilniaus apygardos teismas antradienį išteisino R. Račkauską.

Triumfuoja ir prekyba poveikiu bei neteisėtu disponavimu šaudmenimis šioje byloje taip pat kaltintas krepšinio klubo „Lietkabelis“ prezidentas Alvydas Bieliauskas.

Jis dėl korupcijos taip pat išteisintas, o dėl šovinių laikymo byla nutraukta dėl mažareikšmiškumo.

Teismas pažymėjo, kad per kratą pas verslininką seife rastus aštuonis šaudmenis įsigijo teisėtai, dar būdamas statutiniu valstybės tarnautoju, o jie buvo nepriduoti tiek dėl paties neatidumo, tiek dėl pareigūnų, priimančių ginklus, neapsižiūrėjimo.

Panevėžio apygardos prokurorė Dalia Markauskienė ir merą, ir verslininką prašė pripažinti kaltais ir apdalyti piniginėmis baudomis. Prokurorė siekė, kad R. Račkauskui būtų skirta 99 tūkst. 900 eurų bauda.

Visgi šis prokurorams kaip šaltas dušas išteisinamasis nuosprendis nėra galutinis ir gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 6 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Ot veplos pareigunai.

  • veplos ar ne veplos, bet algas uz padaryta triuksma gavo o gal net ir premijas , o kad merui keleta metu gyvenima ede tai cia gi menkniekis, klaidele, kaip pasakytu rusijos vova putkinas, nedidele spec, operacija))))

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų