Kovos už aikštyną keliasi į teismą

Kovos už aikštyną keliasi į teismą

Stoję į kovą, kad Skaistgiriuose uždarius mokyklą kaimui liktų bent sporto aikštynas su krepšinio, futbolo, tinklinio aikštelėmis ir treniruokliais, prie kurių įrengimo prisidėjo pati bendruomenė, dabar skaistgiriečiai atsidūrė teisiamųjų suole.

Bendruomenė kaltinama užvaldžiusi valstybės turtą.

Už valstybės nekilnojamojo turto priežiūrą atsakingas Turto bankas pranešė, kad kreipėsi į teismą, prašydamas sustabdyti savavališkus Skaistgirių bendruomenės atstovų veiksmus ir grąžinti valstybei priklausantį turtą.

Turto banko atstovų teigimu, pasinaudodami jų geranoriškumu, bendruomenės atstovai kaip savo nuosavybę įregistravo ketinamus parduoti mokyklos Skaistgiriuose priklausinius: krepšinio aikštelę, automobilių stovėjimo aikštelę, tinklinio aikštelę ir mokyklos stadioną.

Paradoksalu, tačiau nebuvo įregistruoti sporto treniruokliai, kuriuos Turto bankas teigia sutikęs perleisti bendruomenei.

Skaistgirių bendruomenės valdybos narė Elona Švipienė tvirtina, kad žinia apie laukiantį bylinėjimąsi jai buvo didelė staigmena.

„Mums tai naujiena. Dabar lauksime, kas bus toliau, nes patys nebesuprantame, kas vyksta. Pats Turto bankas raštu mums suteikęs teisę bendruomenės vardu įsiregistruoti už europines lėšas įrengtus sporto aikštynus, kurie ir buvo statyti bendruomenės poreikiams, o paskui jau kalba, kad mes neteisėtai juos užgrobėme. Toks jausmas, kad tapome savotiškais Panevėžio rajono savivaldybės ir Turto banko vidinių susitarimų įkaitais“, – kalbėjo E. Švipienė.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 21 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų