P. Židonio nuotr.

Kovo 11-osios proga Panevėžyje – šviesų ir lazerių instaliacija

Kovo 11-osios proga Panevėžyje – šviesų ir lazerių instaliacija

Šalyje besitęsianti pandemija koreguoja planus ir vienas iš svarbiausių Lietuvos istorijos įvykių – šalies Nepriklausomybės atkūrimo diena, Kovo 11-oji, Panevėžyje bus minima be įprasto šventinio renginio.

„Šiemet Kovo 11-ąją, kaip ir Vasario 16-ąją, miesto Savivaldybės pastatas bus apšviestas Lietuvos vėliavos spalvomis. Skatiname visus miestiečius ir toliau atsakingai laikytis karantino reikalavimų – norintys pamatyti bei įsiamžinti apšviesto pastato fone tai galės padaryti saugiai ir nesibūriuodami nuo pat kovo 10-osios vakaro iki kovo 12 d. ryto. Taip pat Laisvės a. bus kuriama inovatyvi dailės darbų, šviesų ir lazerių instaliacija ,,Jungiamės, Lietuva!“, tad galėsime pasigrožėti ir profesionalaus dailininko Mariaus Skrupskio darbu“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė.

Kovo 11-ąją Panevėžys kvies visus pasaulio lietuvius jungtis savo širdimis vienybei ir bendrystei. Instaliaciją įgyvendins 14 metų kuriantis ir su įvairiomis piešimo bei dažymo technikomis dirbantis, piešiantis ant įvairių paviršių ir medžiagų, kuriantis 3 D iliuzijas aerografija, aerozoliu, tapyba, graffiti, profesionalus dailininkas M. Skrupskis su kūrybine komanda. Menininkai šviesų pagalba sukurs instaliaciją, kuri simbolizuos žmonių bendrystės, laisvę, primins kokią didelę reikšmę kiekvienam piliečiui turi nepriklausomybė.

Panevėžio miesto savivaldybė prašo visų gyventojų būti sąmoningais ir nesibūriuoti centrinėje miesto dalyje dėl savo pačių ir kitų saugumo.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų